Nasz sprzęt - Twój sukces

Zapraszamy do zapoznania się z promocyjną ofertą dotyczącą produktów marki DEUTZ-FAHR obejmującą nowe niższe ceny dla ciągników i kombajnów zbożowych wraz z pakietem finansowania fabrycznego SDF Finance z oprocentowaniem 0% nawet do 5lat.


Przedsezonowa oferta kombajnów

Już teraz możesz zamówić kombajn na przyszły sezon, na bardzo korzystnych warunkach. DEUTZ-FAHR pomyślał o wszystkim: super cena oraz wyjątkowa oferta finansowania 4 lata 0%*! Pomyśl:  już dziś możesz zdecydować jak zapewnić sobie szybkie i wydajne żniwa.

Niezawodność, niskie zużycie paliwa i maksymalna wydajność to cechy charakteryzujące wszystkie modele kombajnów DEUTZ-FAHR. Trzy gamy modeli Serii C6000, C7000 oraz C9000 z zakresem mocy od  230KM do 396KM to nie tylko szeroki wybór szerokości roboczych hederów, ale także bogactwo opcji wyposażenia ułatwiających pracę:

  • duża powierzchnia sit od 4,22 do 6,31m²;
  • kabina Commander V – klasa premium;
  • dostępne hedery od 4,2 do 9m;
  • pojemność zbiornika do 9 500l (+ 500l);
  • nowy komputer z dotykowym ekranem 7” z możliwością programowania ustawień do rodzaju zbóż i warunków pracy.
kombajn

Deutz-Fahr 5080D Ecoline - Rabat 22 000zł

5080D Ecoline

To już ostatnie chwile dostępności modeli DEUTZ-FAHR 5080 D, czyli 75KM „made in DEUTZ-FAHR”! Chcesz mieć więcej, ale nie możesz więcej zainwestować? Jeszcze tylko teraz możesz mieć więcej za mniej! Skorzystaj z rabatu w wysokości 22 000*zł, przejdź na wyższy poziom technologii i korzystaj z wszechstronności, i uniwersalności ciągnika DEUTZ-FAHR 5080 D.

Niniejsza oferta to wyprzedaż ostatnich ciągników DEUTZ-FAHR 5080 D w tak korzystnej cenie. Nadchodzą zmiany: nowe przepisy w sprawie homologacji pojazdów… Jeszcze tylko teraz możliwe jest skorzystanie z tak promocyjnej oferty. DEUTZ-FAHR 5080 D sprawdzi się w każdym gospodarstwie i spełni oczekiwania każdego Rolnika.


Agrotron - finansowanie 5 lat na 0!

Rozpocznij uprawy z nowym ciągnikiem!

Teraz możesz rozpocząć uprawy z nowym ciągnikiem DEUTZ-FAHR Agrotron Serii 6, 7 lub 9 korzystając z niezwykłej oferty wraz z pakietem finansowania na 5 lat 0%.

Wybierz jeden z modeli ciągników DEUTZ-FAHR Agrotron w zakresie mocy od 149KM do 336KM dostępnych w trzech wariantach układów napędowych: mechaniczny Powershift, zautomatyzowany RCshift czy bezstopniowy TTV. Ogólne warunki oferty finansowania obejmują:

  • 0% odsetek
  • 5lat okres finansowania 
  • udział własny klienta 35% wartości netto ciągnika
  • stałe raty półroczne, pierwsza płatna po roku
  • opłata przygotowawcza tylko 1% netto
Deutz-Fahr Agrotron

Oferta serwisowa wg Deutz-Fahr

Deutz-Fahr części

Przeglądy w autoryzowanym serwisie gwarantują klientom spokój na długi czas, ponieważ zapewniają utrzymanie ciągnika w prawidłowym i wysokim stanie technicznym. Bez odpowiedniej dbałości o stan techniczny maszyn nie można liczyć na to, że w czasie spiętrzenia prac maszyna nie zawiedzie.

Tej jesieni DEUTZ-FAHR oferuje dodatkowe korzyści, aby utrzymać wysoką wydajność Twojego ciągnika. Skorzystaj ze zniżki 10%* na oryginalne części zamienne i zachowaj optymalny stan techniczny ciągnika. Teraz wydasz mniej na: filtry, paski, alternatory, rozruszniki, sprzęgła i wiele innych.

W warsztatach serwisowych Autoryzowanych Dealerów DEUTZ-FAHR profesjonalnie i skutecznie serwisujemy wszystkie, nawet starsze, modele ciągników. W tym celu powstał program Evergreen, który jest gamą oryginalnych części zamiennych przeznaczonych dla modeli DEUTZ-FAHR produkowanych w latach 1968 - 1995. Nie ważne ile lat ma Twój ciągnik, poświęcając mu należytą uwagę możesz zachować jego potencjał przez długi czas. Zwróć się do Nas i zapytaj o oryginalne części zamienne: otrzymasz zniżkę w wysokości 10%** na produkty z linii Evergreen. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalnych serwisantów DEUTZ-FAHR.

*Oferta ważna do 30 listopada 2017. DEUTZ-FAHR zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia promocji w przypadku wyczerpania ilości dostępnych ciągników.
** Oferta dotyczy wyłącznie modeli ciągników objętych programem Evergreen.

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone