Nasz sprzęt - Twój sukces

Promocja "KUMULACJA KORZYŚCI" obejmuje: rabat promocyjny, finansowanie 0% aż na 5 lat i bogaty pakiet wyposażenia w cenie.

Modele Serii 4E (bez AdBlue i bez DPF) to kompaktowe, mechaniczne ciągniki, które z powodzeniem mogą wykonywać róznego rodzaju prace zarówno polu, w transporcie, jak i w obszarze zabudowań gospodarczych. Proste sterowanie i obsługa to duże zalety Serii 4E. Promocyjne modele Serii 4E posiadają między innymi skrzynię biegów z 5 głównymi biegami, 2 obwody hydrauliczne, podnośnik tylny o udźwigu 3500kg, regulowany zaczep tylny z PitonFix i belką oscylacyjną. Występują w dwóch wersjach: z platformą do prac w budynkach inwentarskich lub z komfortową kabiną.

Teraz z promocyjnym rabatem - modele 4080E i 4100E

Seria 5D Keyline (bez AdBlue i bez DPF) oferuje proste sterowanie mechaniczne, dobre parametry użytkowe oraz bezobsługowy system oczyszczania spalin. Model 5080D Keyline z rabatem promocyjnym posiada w wyposażeniu między innymi: komfortową, dwumiejscową kabinę z klimatyzacją, skrzynię biegów 40km/h z 15+15 przełożeniami, układ hydrauliczny z dwoma obwodami sterowanymi dźwigniami i mechaniczny podnośnik tylny z siłownikami wspomagającymi o udźwigu 3500kg.

Teraz z promocyjnym rabatem - model 5080D Keyline.

Deutz-Fahr 5090.4G GS (bez AdBlue i bez DPF) to wyjątkowo wszechstronne maszyny, które dzięki bogatej ofercie wyposażenia znajdują zastosowanie w różnego typu zadaniach. Wyposażenie obejmuje między innymi: silnik cztero-cylindrowy, układ napędowy z rewersem Powershuttle, skrzynię biegów 20+20 Hi-Lo z dwoma półbiegami, fotel pneumatyczny, klimatyzację, pakiet reflektorów, elektroniczny podnośnik tylny o udźiwgu 4500kg z zaczepami automatycznymi, koła 480.

Teraz z promocyjnym rabatem - model 5090.4G GS.

Seria 6 w ofercie promocyjnej "KUMULACJA KORZYŚCI" oferowana jest w wersjach Powershift lub zrobotyzowanej RCshift. Wyposażenie modeli promocyjnych obejmuje między innymi: oś amortyzowaną, podnośnik przedni o udźwigu ponad 4 ton, dodatkowe reflektory, skrzynię biegów z 6 x Powershift zmienianymi pod obciążeniem, napęd 70km/h ograniczoną do 40km/h przy obrotach UltraECO, pompę Load-Sensing 160l/min, 4 prędkości wałka WOM, szerokie ogumienie 650 R38.

Teraz z promocyjnym rabatem - modele 6165 Agrotron i 6165 Agrotron RCshift.

Zainteresowany?

Zadzwoń: /29/ 752 77 55

*cena netto w promocji, ilość ciągników objętych promocją ograniczona. Powyższa publikacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie należy wykorzystywać jej, ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u autoryzowanych Dilerów Deutz-Fahr. Informacje zawarte w niniejszej publikacji nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Finansowanie fabryczne 0%

Nowy promocyjny program finansowania detalicznego "SDF Finance 0%" dla ciągników i  kombajnów Deutz-Fahr obejmuje zerowe oprocentowanie w systemie rat zmiennych, umożliwiając Państwu dopasowanie oferty do własnych potrzeb poprzez dokonanie optymalnego wyboru: wysokości udziału własnego, okresu spłat oraz systemu ratalnego:

  • udział własny wartości netto: 10%, 25% lub 50%
  • okres finansowania: 3, 4 lub 5 lat
  • raty miesięczne, kwartalne lub półroczne
  • pierwsza rata płatna po roku, opcja dodatkowa
  • podatek VAT płatny w 3 miesiącu

 Dla tych, którzy nie są podatnikami VAT dostępne są dwa poniższe warianty:

  • 3x33%, udział własny 34% wartości brutto, 2 raty roczne po 33% wartości brutto (okres 24 m-ce)
  • 4x25%, udział własny 25% wartości brutto, 3 raty półroczne po 25% wartości brutto (okres 18-m-cy)

Opłata manipulacyjna zależna od okresu finansowania oraz udziału własnego. Minimalny roczny koszt finansowania już od 0,67%

Ponadto proponujemy Ofertę Elastyczną dla tych, którzy potrzebują dłuższego okresu finansowania z niskim oprocentowaniem i okresem do 8 lat.

SDF Finance logo Deutz-Fahr logo

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone