Nasz sprzęt - Twój sukces

NIEZWYKŁA UNIWERSALNOŚĆ.

Agrovector 25.5 - niezwykle uniwersalna, kompaktowa ładowarka teleskopowa marki Deutz-Fahr. Małe gabaryty nowego modelu Agrovector 25.5 idą jednak w parze z wyjątkową charakterystyką w zakresie udźwigu i wysięgu. Oznacza to, że kazdy kto wybierze najmniejszy model ładowarki teleskopowe w ofercie marki Deutz-Fahr otrzyma doskonała maszynę, przeznaczoną do wykonywania róznego rodzaju prac w gosopodarstwie. Agrovector 25.5 z łatwością radzi sobie z przewozem i przestawianiem palet, może być wyposazony w łyżkę lub szereg dodatkowch typów osprzętu.

Silnik

NIEZAWODNOŚĆ I EKONOMIA EKSPLOATACJI.

Nowe ładowarki teleskopowe Deutz-Fahr Agrovector 25.5 wyposażono w ekonomiczny i niezawodny silnik Deutz 2.9 L04 o mocy 55kW / 74KM, spełniający wymogi normy emisji spalin Tier 4i. System oczyszczania spalin wykorzystuje katalizator utleniający DOC oraz zewnętrzny, chłodzony układ recyrkulacji spalin EGR. Katalizator DOC jest bezobsługowy, okres jego eksploatacji określa się na cały okres użytkowania ładowarki. Dodatkowo, katalizator nie wymaga czyszczenia, regeneracji co dodatkowo upraszcza sposób użytkowania ładowarki.

Układ chłodzenia wyposażono w wentylator napędzany hydraulicznie z rewersem, dzięki któremu w okresach 30 minutowych, automatycznie uruchamiany jest odwrotny napęd wentylatora. Rozwiązanie to pozwala oczyścić chłodnicę główną silnika z zanieczyszczeń. Operator ma możliwość manualnego uruchomienia rewersu wentylatora za pomocą przycisku we wnętrzu kabiny.

Napęd

WYDAJNY UKŁAD NAPĘDOWY.

Nowa ładowarka teleskopowa Agrovector 25.5 została wyposażona w hydrostatyczny układ napędowy znany z większych modeli ładowarek Deutz-Fahr. W przeciwieństwie do modeli Agrovector 29.6 i 35.7, nowa ładowarka oferuje jeden zakres prędkości jazdy od zatrzymania do prędkości maksymalnej. Napęd zoptymalizowano pod kątem wydajności pompy, dzięki czemu praca ładowarką Agrovector 25.5 jest jeszcze bardziej sprawna i wydajna. Na przedniej osi zamontowano tarczowy układ hamulcowy.

Agrovector 25.5 oferuje stały napęd na 4 koła z osiami o wzmocnionej konstrukcji. Prace projektowe objęły także wzmocnione piasty z ośmioma śrubami mocowania kół. Mocne osie i solidna konstrukcja wysięgnika gwarantuje uzyskanie optymalnych parametrów eksploatacyjnych ładowarki przy zachowaniu jej kompaktowych gabarytów. Agrovector 25.5 został zbudowany z myślą o spełnieniu wszystkich potrzeb użytkowników tego rodzaju sprzętu.

Hydraulika i podnośnik

WYDAJNA POMPA HYDRAULIKI.

Nowy model kompaktowej ładowarki teleskopowej Agrovector 25.5 został wyposażony w pompę oleju o wydajności 72 l/min. Układ gwarantuje utrzymanie optymalnych parametrów pracy wysięgnika, przy róznych prędkościach obrotowych silnika. Złącza układu hydraulicznego na końcu wysięgnika pozwalają na wykorzystanie ładowarki w pracach z użyciem osprzętu napędzanego hydraulicznie. Napęd maszyny na wysięgniku uruchamiany jest za pomocą przycisku na joysticku. Wydatek oleju może być regulowany poprzez przyciski w kabinie operatora.

Operator może w sposób precyzyjny zmieniać wydatek oleju, jednocześnie możliwe jest wykorzystanie stałego wydatek oleju, co pozwala na stały napęd osprzętu na wysięgniku.

Hamulce

SKUTECZNY UKŁAD HAMULCOWY.

Marka Deutz-Fahr znana jest z dbałości o systemy gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa aktywnego i biernego w swoich maszynach. Także nowa ładowarka teleskopowa Agrovector 25.5 to wszechstronna, zwrotna, uniwersalna maszyna, za pomocą której operator może wykonywać różnego typu prace z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Za pomocą przycisków na desce rozdzielczej, operator może zmieniać sposób kierowania. Maszyna umożliwia sterowanie: dwoma przednimi kołami, czterema kołami jednocześnie oraz jazdą w tak zwanym psim chodzie.

Dla zwiększenia komfortu sterowania, ładowarka Agrovector oferuje funkcję marginesowania kół tylnych w trakcie zmiany sposobu kierowania. Koła tylne powracają i sa blokowane w pozycji do jazdy na wprost.

Kabina

KOMFORTOWA KABINA I ERGONOMICZNE STEROWANIE.

Nowy Agrovector 25.5 oferuje bardzo kompaktową ale jednocześnie komfortową kabinę na pięciu słupkach. W jej wnętrzu umieszczono całkowicie nowy panel wskaźników, nowe koło kierownicy, nową dźwignię rewersu kierunku jazdy, wskaźnik przeciążenia wysięgnika LSI, nowy joystick, nowe panele z przyciskami do obsługi wszystkich funkcji ładowark. Amortyzowany, regulowany i amortyzowany fotel operatora zapewnia wysoki poziom komfortu w trakcie prac wykonywanych z użyciem Agrovectora 25.5.

Dane techniczne

Finansowanie fabryczne 0%

Nowy promocyjny program finansowania detalicznego "SDF Finance 0%" dla ciągników i  kombajnów Deutz-Fahr obejmuje zerowe oprocentowanie w systemie rat zmiennych, umożliwiając Państwu dopasowanie oferty do własnych potrzeb poprzez dokonanie optymalnego wyboru: wysokości udziału własnego, okresu spłat oraz systemu ratalnego:

  • udział własny wartości netto: 10%, 25% lub 50%
  • okres finansowania: 3, 4 lub 5 lat
  • raty miesięczne, kwartalne lub półroczne
  • pierwsza rata płatna po roku, opcja dodatkowa
  • podatek VAT płatny w 3 miesiącu

 Dla tych, którzy nie są podatnikami VAT dostępne są dwa poniższe warianty:

  • 3x33%, udział własny 34% wartości brutto, 2 raty roczne po 33% wartości brutto (okres 24 m-ce)
  • 4x25%, udział własny 25% wartości brutto, 3 raty półroczne po 25% wartości brutto (okres 18-m-cy)

Opłata manipulacyjna zależna od okresu finansowania oraz udziału własnego. Minimalny roczny koszt finansowania już od 0,67%

Ponadto proponujemy Ofertę Elastyczną dla tych, którzy potrzebują dłuższego okresu finansowania z niskim oprocentowaniem i okresem do 8 lat.

SDF Finance logo Deutz-Fahr logo

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone