Nasz sprzęt - Twój sukces

Uniwersalny średni ciągnik użytkowy..

Przedstawiamy nową serię DEUTZ-FAHR 5 Keyline, wyjątkową gamę ciągników, które uosabiają wszechstronność, wytrzymałość i optymalny stosunek jakości do ceny w segmencie średnich maszyn użytkowych.

Ciągniki Serii 5 Keyline zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać maksymalną elastyczność przy jednoczesnym zapewnieniu niezawodnej i innowacyjnej wydajności. Zwrotność jest jedną z charakterystycznych cech tych ciągników, dzięki dużemu kątowi skrętu i rozwiązaniom, takim jak rewers PowerShuttle z regulacją, funkcji Stop&Go i sprzęgłu ComfortClutch, które zapewniają płynną i komfortową jazdę nawe

Silnik

SILNIKI FARMOTION 35. PO PROSTU WYDAJNE.

Pod maską modeli nowej serii 5D Keyline znajdują się nowoczesne, zoptymalizowane pod kątem pojemności, trzycylindrowe silniki FARMotion o mocy od 66 KM (48,9 kW) do 102 KM (75 kW), spełniające wymogi normy emisji spalin Stage V. Zostały one zaprojektowane specjalnie do wykorzystania w ciągnikach rolniczych. Elektronicznie sterowany układ Common Rail dostarczający paliwo pod ciśnieniem 2000 barów o

Deutz-Fahr Seria 5 Silnik

Napęd

PRZEKŁADNIA. PO PROSTU PRECYZYJNA ZMIANA BIEGÓW..

Wszystkie nowe modele 5 Keyline są wyposażone w pięciobiegową przekładnię występującą w kilku wersjach. Prostsza wersja posiada mechaniczny mechanizm zmiany biegów i przełożenia 15 + 15, które można zwiększyć do 30 + 15, wybierając opcję mechanicznych bardzo niskich biegów. Dostępna jest nawet przekładnia PowerShuttle zapewniająca wysoką wydajność i komfort jazdy. Wszystkie ciągniki z przekładnią PowerShuttle są standardowo wyposażone w regulację reakcji sprzęgła SenseClutch, sprzęgło ComfortClutch i funkcje Stop&Go. Przekładnie z PowerShuttle są dostępne w wersji 15+15 i 30+30 z 2-stopniową przekładnią Powershift Hi-Lo. Ww wszytskich wariantach prędkość końcowa 40 km/h jest osiągana w trybie ECO przy 1800 obr./min. Umożliwia to precyzyjną i efektywną jazdę w każdym zastosowaniu.

Deutz-Fahr Seria 5 napęd

WOM

WOM. PO PROSTU WSZECHSTRONNY.

Nowe modele serii 5 Keyline są naprawdę wielozadaniowe. Równie wszechstronne są opcje wyposażenia w WOM. Dostępne są trzy wersje konfiguracyjne: 540/540 ECO, 540/540 ECO/1000 i 540/540 ECO + synchro gdzie obroty wałka są zsynchronizowane z prędkością jazdy. Opcje te umożliwiają ekonomiczną pracę z odpowiednim osprzętem. Wał WOM można aktywować ręcznie za pomocą dźwigni, co zapewnia płynny rozruch bez wstrząsów, lub za pomocą wygodnego przycisku. Wszystkie modele serii 5D Keyline spełniają międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa i dysponują postojowym przyciskiem bezpieczeństwa WOM.

Deutz-Fahr Seria 5 WOM

Hydraulika i podnośnik

UKŁAD HYDRAULICZNY. PO PROSTU WYDAJNY I PRECYZYJNY.

Osprzęt hydrauliczny jest jednym z najważniejszych wyznaczników pozwalających ocenić, czy dany ciągnik nadaje się dla twojego przedsiębiorstwa. W przypadku nowych modeli 5D Keyline możesz precyzyjnie kontrolować cały osprzęt. Pompa 56 l/min zasila dwa lub nawet trzy tylne, mechanicznie sterowane obwody hydrauliki zewnętrznej. Mechaniczny tylny podnośnik DEUTZ-FAHR z nowym układem sterowania EasyLift słynie ze swojego skutecznego układu sterującego i standardowego udźwigu 2500 kg. Siłowniki wspomagające zwiększają udźwig do 3500 kg. Opcjonalnie możliwe jest również sterowanie podnośnika z poziomu tylnych błotników.

Deutz-Fahr Seria 5 hydraulika i podnośnik

Hamulce

OSIE I HAMULCE. PO PROSTU BEZPIECZNE W KAŻDEJ SYTUACJI.

Wszystkie modele nowej serii 5D Keyline są wyposażone w napęd na cztery koła i mokre hamulce wszystkich czterech kół. Za rozkład siły hamowania na poszczególne koła odpowiada zawór rozdzielczy. Wciśnięcie obu pedałów hamulca oznacza wyhamowanie wszystkich czterech kół. Wciśnięcie lewego pedału hamulca oznacza wyhamowanie lewego tylnego koła. Wciśnięcie prawego pedału hamulca oznacza wyhamowanie prawego tylnego koła. Zapewnia to poczucie całkowitego bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Hydrauliczny hamulec przyczepy jest dostępny opcjonalnie.

Oś przednia została zaprojektowana przez DEUTZ-FAHR specjalnie dla tego segmentu mocy. Układ napędu na cztery koła i 100% blokada mechanizmu różnicowego są obsługiwane elektrohydraulicznie za pomocą przycisków. Kąt skrętu 55° zapewnia maksymalne możliwości manewrowania.

Deutz-Fahr Seria 5 Hamulce

Kabina

KABINA. PO PROSTU WYGODNA.

Każdy, kto wejdzie do kabiny serii 5D Keyline, natychmiast poczuje, że to wspaniałe miejsce pracy. Szerokie drzwi, jasne, przytulne wnętrze i pełna widoczność w 360° zapewnia środowisko efektywnej pracy. Jak to w przypadku rozwiązań DEUTZ-FAHR, elementy sterujące są ułożone logicznie pod względem częstotliwości używania, znajdują się w zasięgu ręki i są pogrupowane kolorystycznie. Tablica przyrządów na regulowanej kolumnie kierowniczej nieustannie dostarcza kierowcy istotnych informacji. Deska rozdzielcza posiada wskaźniki analogowe i cyfrowe. Dostępne są trzy wersje dachu. Dach pełny ze strukturą zabezpieczającą FOPS, przeszklony dach bez ramy FOPS lub poliwęglanowy dach o wysokiej widoczności z FOPS, zapewniający doskonałą widoczność do góry podczas prac z ładowaczem czołowym. Nie ważne, jakie prace musisz wykonać – komfortowa kabina nowej serii 5D Keyline zmotywuje każdego operatora do pracy z pełną wydajnością.

Deutz-Fahr Seria 5 kabina

Dane techniczne

Deutz-Fahr Seria 5 Keyline Dane techniczne

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone