Nasz sprzęt - Twój sukces

Napędzany osobowością!

Był rok 1948, gdy Ferruccio Lamborghini wprowadził na rynek swój pierwszy ciągnik, skonstruowany z części z demobilu sprzętu wojskowego kupionego od Amerykanów. Tuż po drugiej wojnie światowej Włochy zmieniały się szybko, a Lamborghini potrafił zrozumieć kierunek tych zmian, realizując kilka błyskotliwych pomysłów. Od tamtej pory, poprzez ciągły rozwój technologiczny, firma Lamborghini Trattori wzrastała, aż stała się uznanym na całym świecie liderem branży.

Firma Trattori Lamborghini, zakupiona przez spółkę SAME w 1973 roku, jest obecnie częścią Grupy SAME DEUTZ-FAHR, która skutecznie działa na rynku międzynarodowym, gwarantując najwyższe normy jakości oraz niezawodne produkty. Decydując się na nowy ciągnik Lamborghini, nie musisz wybierać między efektywnością działania, a wyjątkowym wyglądem, ponieważ ciągnik ten to dokonałe połączenie stylu i innowacyjności oferowanej wszystkim tym, którzy operują w branży rolniczej.

Rewolucyjne wzornictwo tworzone przez Giugiaro Design, wykorzystujące wyszukane detale stylistyczne łączy się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, tworząc wydajne, mocne ciągniki o olśniewającym wyglądzie.

Biało-czarna kolorystyka nowych modeli Lamborghini odzwierciedla ich dwojaką osobowość łączącą moc z elegancją, wyjątkowy charakter z wielofunkcyjnością.

Niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju styl opracowano z myslą o osobach chcących wyróżnić się, także podczas prac rolniczych.

Ciągniki Lamborghini to pod każdym względem nietuzinkowe maszyny, oferujące wyjątkowe rozwiązania techniczne i niesamowity design. Nikt nie przejdzie obojętnie obok nowych modeli Lamborghini.

  • 1

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone