Nasz sprzęt - Twój sukces

Po dokładnym skoszeniu, przetrząśnięciu i zgrabieniu roślin, należy odpowiednio zabezpieczyć przechowywany materiał na kiszonkę. Aby uniemożliwić utratę wartości odżywczych, bele muszą zostać jak najszybciej opakowane. Oferujemy jednoczesne formowanie i owijanie bel, dlatego do wykonania tych prac zasadniczo wystarczy tylko jedna osoba. W DEUTZ-FAHR wierzymy, że dostarczając wydajne, a jednocześnie łatwe w obsłudze maszyny, dajemy impuls do zwiększenia rentowności Państwa firmy. Idealnie ukształtowane, ujednolicone okrągłe bele są efektem końcowym, o którym marzy każdy klient. Z ponad 30-letnim doświadczeniem w formowaniu i owijaniu bel, nasze maszyny mogą produkować bele o wysokiej gęstości, nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Po dokładnym skoszeniu, przetrząśnięciu i zgrabieniu roślin, należy odpowiednio zabezpieczyć przechowywany materiał na kiszonkę. Aby uniemożliwić utratę wartości odżywczych, bele muszą zostać jak najszybciej opakowane. Oferujemy jednoczesne formowanie i owijanie bel, dlatego do wykonania tych prac zasadniczo wystarczy tylko jedna osoba. W DEUTZ-FAHR wierzymy, że dostarczając wydajne, a jednocześnie łatwe w obsłudze maszyny, dajemy impuls do zwiększenia rentowności Państwa firmy. Idealnie ukształtowane, ujednolicone okrągłe bele są efektem końcowym, o którym marzy każdy klient. Z ponad 30-letnim doświadczeniem w formowaniu i owijaniu bel, nasze maszyny mogą produkować bele o wysokiej gęstości, nawet w najbardziej wymagających warunkach.Zwrotność

Dzięki unikalnej konstrukcji CompacMaster +, wraz ze zintegrowaną owijarką, możliwe jest wykonywanie dwóch czynności przez jedną maszynę. Ta niezwykle kompaktowa i lekka maszyna waży tylko 3700 kg. Dzięki swojej niskiej masie i doskonałej zwrotności CompacMaster+ DEUTZ-FAHR jest idealna do pracy w górzystych warunkach i świetnie nadaje się do stosowania na małych/podmokłych polach z wąskim dostępem.

Integral Rotor

CompacMaster + jest wyposażona w opatentowaną technologię * Integral Rotor, z podwójnymi zębami ze stali Hardox. Stal Hardox charakteryzuje się ekstremalną twardością i wytrzymałością, która pozwala zminimalizować zużycie zębów wirnika. Prosty, bezobsługowy układ podawania materiału roślinnego zwiększa w maksymalnym stopniu efektywność i wydajność maszyny, niezależnie od rodzaju sieczki. Niewielka odległość pomiędzy wirnikiem i podbieraczem zapewnia doskonały przepływ plonu. Wymuszone podawanie materiału zwiększa prędkość jazdy do przodu, co ma istotny wpływ na wyjątkową produktywność i ogranicza niszczenie upraw. Zespoły tnące

Zespoły tnące OC Deutz-Fahr mają nieograniczone możliwości zbioru i jednocześnie zachowują doskonałą jakości cięcia. Są uznawane przez użytkowników za jedne z najlepszych systemów tnących na rynku. Materiał roślinny jest wprowadzany i przekazywany do sekcji nożowych już na początkowym etapie, co zwiększa przepływ i poprawia wydajność cięcia, a także zapobiega tworzeniu się niepożądanych zatorów. CompacMaster + jest dostępny w dwóch różnych wersjach, z zespołami tnącymi wyposażonymi w 14 lub 23 noże, obie z możliwością wyboru grupy.

Zintegrowany system owijania

Aby skompresować materiał roślinny i uzyskać gęste bele w jednakowych rozmiarach, proces formowania bel musi być jak najbardziej efektywny, a jednocześnie jak najmniej inwazyjny dla upraw. Komora prasowania CompacMaster+ jest wyposażona w 18 rolek o profilu PowerTrack zapewniającym niezawodne obracanie się beli. 6 rolek w dolnym segmencie komory tworzy idealny stół owijający, gdzie z powodzeniem możemy zastosować folię. Wbudowane stalowe płyty o niskim współczynniku tarcia oferują znaczne zmniejszenie poboru mocy. Maszyna jest standardowo wyposażona w dwa zespoły napinaczy wstępnych o średnicy 750 mm, a także szybkie zintegrowane pierścienie owijające, które nakładają 6 warstw folii w 18 sekund. Po nałożeniu wymaganej liczby warstw folii na belę, dolna część komory kompresyjnej otwiera się ku dołowi. Jednocześnie podnoszony jest pierścień owijający, co pozwala na swobodne spuszczenie beli na ziemię. Nie ma potrzeby transportowania bel do owijarki, co sprawia, że nie występuje zagrożenie rozprężenia.

System IntelliWrap™ działa w połączeniu z wyrafinowanym układem elektronicznych i hydraulicznych elementów sterujących prasą i wirnikiem, który w sposób ciągły monitoruje i steruje procesem owijania folią. Zapewnia przez to niespotykaną wszechstronność oraz doskonałą jakość kiszonki, a także minimalizuje ryzyko utraty składników odżywczych.

REWOLUCYJNY PRZEŁOM W OWIJANIU FOLIĄ

Nową unikalną funkcją, która wraz z IntelliWrap pojawiła się w CompacMaster+, jest opatentowany system owijania folią. Owijanie folią oferowane przez DEUTZ-FAHR jest korzystne ze względu na niższe koszty, ochronę środowiska i łatwość obsługi. W opatentowanym* systemie owijania, folia z dwóch szpul jest nakładana na cylindryczną powierzchnię beli w komorze. W porównaniu do innych systemów owijania folią jest on bardziej korzystny, ponieważ można tu wykorzystać specjalną szeroką folię; standardowa rozciągliwa folia (750 mm); nie jest potrzebny specjalny szeroki materiał; aż do 30% oszczędności na owijaniu folią ze względu na wyższy współczynnik rozciągania**; mniejsza częstotliwość wymiany rolek folii i zoptymalizowany czas operacji, ponieważ etap początkowy i końcowy zostały maksymalnie skrócone dzięki unikalnej koncepcji 2 szpul.

Zawsze pod kontrolą

CompacMaster+ jest kompatybilny z ISOBUS. Ciągniki kompatybilne z ISOBUS nie muszą już być wyposażane w oddzielny zespół sterujący dla prasy. Natomiast w ciągnikach, które nie są kompatybilne z ISOBUS, można alternatywnie zastosować monitor VT50 lub CCI. Ustawienia operatora, takie jak liczba owinięć siatką/folią, rozpoczęcie wiązania automatycznego/ręcznego oraz wybór programów owijania można wykonać za pośrednictwem monitora. Informacje potrzebne operatorowi, takie jak wykrywanie rozmiaru beli, podgląd procesu owijania i liczby bel, są również dostępne.

* Patent lub zgłoszenie patentowe w jednym lub kilku państwach

** Na podstawie cen folii z sierpnia 2015 r.

  • 1

Finansowanie fabryczne 0%

Nowy promocyjny program finansowania detalicznego "SDF Finance 0%" dla ciągników i  kombajnów Deutz-Fahr obejmuje zerowe oprocentowanie w systemie rat zmiennych, umożliwiając Państwu dopasowanie oferty do własnych potrzeb poprzez dokonanie optymalnego wyboru: wysokości udziału własnego, okresu spłat oraz systemu ratalnego:

  • udział własny wartości netto: 10%, 25% lub 50%
  • okres finansowania: 3, 4 lub 5 lat
  • raty miesięczne, kwartalne lub półroczne
  • pierwsza rata płatna po roku, opcja dodatkowa
  • podatek VAT płatny w 3 miesiącu

 Dla tych, którzy nie są podatnikami VAT dostępne są dwa poniższe warianty:

  • 3x33%, udział własny 34% wartości brutto, 2 raty roczne po 33% wartości brutto (okres 24 m-ce)
  • 4x25%, udział własny 25% wartości brutto, 3 raty półroczne po 25% wartości brutto (okres 18-m-cy)

Opłata manipulacyjna zależna od okresu finansowania oraz udziału własnego. Minimalny roczny koszt finansowania już od 0,67%

Ponadto proponujemy Ofertę Elastyczną dla tych, którzy potrzebują dłuższego okresu finansowania z niskim oprocentowaniem i okresem do 8 lat.

SDF Finance logo Deutz-Fahr logo

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone