Nasz sprzęt - Twój sukces

Autoryzowany dealer.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem ciągników i maszyn rolniczych. Na rynku istniejemy od 2002 r. Nasza firma to przedsiębiorstwo indywidualne o uprawnieniach produkcyjno – handlowo - usługowych. Właścicielem PPHU Agro-Plus jest Michał Kulpanowski. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Bogate (północne Mazowsze - pomiędzy Makowem Mazowieckim a Przasnyszem). Zarówno lokalizacja przedsiębiorstwa, jak i jego forma prawna pozwala na zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości obsługi i najbardziej konkurencyjnych cen. Niskie koszty prowadzenia działalności przekładają się na niższe marże dealerskie i opłaty usługowe. Z kolei indywidualne zarządzanie pomaga w szybkim podejmowaniu wszelkich kluczowych dla klienta decyzji, zwiększa świadomość kupującego i jednocześnie naszą odpowiedzialność.

View the embedded image gallery online at:
https://agro-plus.com.pl/o-nas#sigFreeId929a2405b9

Kompleksowość.

Stawiamy na kompleksowość obsługi klienta. Każdy z obszarów naszej działalności (sprzedaż, serwis, części zamienne) traktujemy priorytetowo i w każdym rywalizować możemy z czołowymi dealerami w całym kraju. Począwszy od pomocy w uzyskaniu kredytu lub dofinansowania na zakup sprzętu rolniczego, jesteśmy z Państwem w ciągłym kontakcie. Nieodpłatnie sporządzamy biznesplany, pomagamy w wypełnianiu wniosków, deklaracji i zgłoszeń. Po zakupie zapewniamy bezpłatny transport maszyn do klienta. W Agro-Plus umowa sprzedaży to nie tylko jednorazowa transakcja. Nasi klienci zyskują niezawodną opiekę serwisową i dostęp do oryginalnych części zamiennych w przystępnych cenach. Agro-Plus to szeroki wachlarz oferowanych marek ciągników i maszyn rolniczych. Trzon naszej oferty sprzedaży stanowią jedni z najważniejszych krajowych i zagranicznych producentów sprzętu rolniczego:

Profesjonalizm.

Wyróżnia nas profesjonalizm. Jesteśmy do Państwa ciągłej dyspozycji zarówno w godzinach pracy naszego przedsiębiorstwa, jak i poza nimi. Korzystając z narzędzi komunikacji elektronicznej (e-mail, fax, zamówienia internetowe), macie Państwo pewność, że każde zgłoszenie i pytanie zostanie przez nas odebrane i zrealizowane niezależnie od czasu jego złożenia. Dbamy o potrzeby naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw. Każda Państwa sugestia jest dla nas niezwykle ważna. To dla naszych klientów rozwijamy infrastrukturę internetową, to właśnie dla Państwa wydłużamy godziny pracy naszego serwisu, aby w sezonie żniw zbożowych każda usterka mogła być naprawiona jak najszybciej. Służymy fachowym doradztwem rolno- technicznym w zakresie nie tylko naszej pełnej oferty sprzedaży, ale też innych obecnych na rynku marek. W Agro-Plus do każdego z klientów podchodzimy w sposób indywidualny. Każdy może liczyć na maksimum naszej uwagi i zaangażowania.

Nowoczesność.

Cenimy nowoczesne formy komunikacji i interaktywny sposób prezentacji naszych usług. Na stronie internetowej umieszczamy naszą pełną ofertę sprzedaży: rozbudowany opis producenta i kompletne dane techniczne. Sprzedaż oryginalnych części zamiennych prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i w formie sklepu internetowego. Jego unikalna, intuicyjna struktura została stworzona z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie wygodę zakupów w sieci, ale nie chcą rezygnować z prostoty, jaką oferują papierowe katalogi części zamiennych. Agro-Plus to firma kreująca najwyższe standardy w sprzedaży internetowej części. Na facebooku znajdą Państwo z kolei fanpage naszej firmy, na którym zamieszczamy najważniejsze aktualności, a także informujemy o wszelkich organizowanych przez nas eventach i promocjach.

Opieka serwisowa.

Najwyższej klasy zaplecze serwisowe to nie tylko najnowszy sprzęt diagnostyczno- naprawczy, ale przede wszystkim świetnie wyszkoleni mechanicy. W Agro-Plus znajdą Państwo zarówno kompletną infrastrukturę serwisową, jak i zespół młodych, acz doświadczonych serwisantów. Jako autoryzowany dealer współpracujemy bezpośrednio z producentami. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny większości dostępnych na rynku marek. Nasze samochody serwisowe, kompletnie wyposażone w sprzęt naprawczy, pozwalają nam na przeprowadzenie większości napraw u klienta. Skuteczność i mobilność naszej ekipy serwisowej widać zwłaszcza w przypadkach nagłych, wymagających naszego zdecydowanego działania. Nieważne, ile lat ma Państwa sprzęt rolniczy- posiadamy pełną dokumentację serwisową oraz zawsze aktualne katalogi oryginalnych części zamiennych.

Opłacalność.

Oferujemy Państwu możliwość negocjacji cen fabrycznych. Zakup każdego ciągnika i maszyny rolniczej jest ustalany indywidualnie, w porozumieniu z producentem. Nie różnicujemy cen - niższych cen sprzedaży nie rekompensujemy wyższymi opłatami za obsługę serwisową, czy części zamienne. Doceniamy naszych stałych klientów, którzy w Agro-Plus mogą liczyć na korzystne rabaty zarówno przy zakupie sprzętu rolniczego, jak i części zamiennych. Oferta naszego sklepu, w tym sklepu internetowego jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w skali całego kraju, a co za tym idzie także koszt pełnej obsługi serwisowej jest dla klientów atrakcyjny cenowo. Agro-Plus to dynamiczna oferta sprzedaży. By nie przegapić czasowych promocji na wybrane grupy maszyn lub części zamiennych, warto regularnie odwiedzać naszą stronę i sklep internetowy lub kliknąć „like” na naszym profilu na facebooku.

Serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy. Na wszelkie pytania odpowiadamy także drogą telefoniczną lub mailową.

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone