Nasz sprzęt - Twój sukces

Czołowy serwis na Mazowszu

Miarą zaufania klientów do firmy Agro-Plus są dziesiątki ciągników i maszyn rolniczych znajdujących się pod naszą opieką serwisową. Podstawą, na której budujemy renomę i rozpoznawalność jest doskonale wyszkolona grupa mechaników i serwisantów. Każdy z nich może służyć fachowym doradztwem w zakresie nie tylko naprawy, ale i eksploatacji Państwa ciągnika lub maszyny rolniczej. Nasz zespół to młode, ale równocześnie doświadczone osoby, chcące ciągle poszerzać swą wiedzę w zakresie wykonywanej pracy, co gwarantuje skuteczność i szybkość działania, nawet w przypadku trudnych napraw.

View the embedded image gallery online at:
https://agro-plus.com.pl/serwis#sigFreeId5fd58dbc4d

Jako autoryzowany dealer współpracujemy bezpośrednio z producentami. Liczne szkolenia naszych mechaników i serwisantów, oryginalne katalogi części zamiennych, czy najnowszy sprzęt diagnostyczny, to tylko niektóre, wymierne dla Państwa efekty tej współpracy. Firma Agro-Plus prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich posiadanych w ofercie sprzedaży marek. Także w przypadku pozostałych producentów istnieje możliwość (indywidualnie ustalanych) napraw i przeglądów. Nasza opieka serwisowa obejmuje dowolny rodzaj sprzętu rolniczego i jest niezależna od czasu i miejsca jego zakupu przez klienta. Do każdego ciągnika i maszyny rolniczej posiadamy dokumentację serwisową i zawsze aktualne, oryginalne katalogi części zamiennych.

Siedziba firmy mieści trzy duże, w pełni wyposażone hale serwisowe. To tu wykonujemy generalne remonty i wszelkie naprawy wymagające poświęcenia większego nakładu czasu i środków. Szczególną wagę przykładamy do przypadków nagłych, wymagających naszej błyskawicznej reakcji. Szanujemy Państwa czas i pieniądze, dlatego nasze zaplecze logistyczne to samochody serwisowe w pełni wyposażone w sprzęt diagnostyczno- naprawczy. Pozwala to na przeprowadzenie u klienta możliwie szerokiego wachlarza napraw ( w tym przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych), co ogranicza z kolei nakład czasu i środków poświęconych na ewentualny transport ciągnika/ maszyny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zwłaszcza wtedy, gdy nasza pomoc może okazać się niezbędna- zarówno w sezonie zielonkowym, jak i w sezonie żniw zbożowych godziny pracy naszej ekipy serwisowej ulegają wydłużeniu proporcjonalnie do Państwa potrzeb. Konieczne w przypadku napraw części zamienne zapewnia nasz sklep firmowy: SKLEP.AGRO-PLUS.


 

Tel.: /29/ 752 77 57

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone