Nasz sprzęt - Twój sukces

Doskonałe wyposażenie w przystępnej cenie

Agroplus F Keyline to kompaktowy ciągnik przeznaczony do prac sadowniczych, ogólno-gospodarskich oraz polowych w mniejszych gospodarstwach. Może służyć jako ciągnik pomocniczy. Keyline został wyposażony w ekonomiczny silnik, prosty, mechaniczny układ sterowania oraz hamulce na wszystkie koła z tarczami w kąpieli olejowej . Dzięki temu gwarantuje najwyższy poziom funkcjonalności, ergonomii i bezpieczeństwa. Korzystna cena modeli Agroplus F Keyline sprawia, że zwiększenie wydajności gospodarstwa nie musi się wiązać z dużymi nakładami finansowymi.

W stale rozwijającym się sektorze sadowniczym mechanizacja pracochłonnych etapów produkcji jest kluczem do zwiększenia wydajności i konkurencyjności gospodarstwa. DEUTZ-FAHR Agroplus F Keyline to ciągnik zaprojektowany także do sektora sadowniczego. Agroplus F Keyline oferowany jest w czterech modelach z silnikami o mocy w zakresie 55 - 75KM. Ciągniki wyposażono w trzy- lub czterocylindrowe silniki z turbosprężarką lub turbosprężarką i Intercoolerem, cztero- lub pięciobiegową skrzynię biegów z maksymalną prędkością jazdy do 40 km/h, mocną przednią oś, skuteczny układ hamulcowy, napęd na cztery koła i podnośnik tylny o udźwigu maksymalnym 3050 kg. Agroplus F Keyline nie tylko zapewnia doskonałe wyposażenie w atrakcyjnej cenie, ale jest idealnym ciągnikiem dla każdego rodzaju prowadzonej działalności.

Silnik

MOC, WYDAJNOŚĆ I EKONOMIA W KLASIE MOCY 55 – 75KM.

Modele Agroplus F Keyline napędzane są niezawodnymi i ekonomicznymi silnikami SDF Serii 1000, spełniającymi wymogi normy Tier3 z turbiną lub turbiną i Intercoolerem. Przy ciśnieniu wtrysku osiągającym 1200 bar generują maksymalną moc przy 2200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy jest osiągany przy 1400 obr./min (model F55) lub 1600 obr./min (modele F65/F75/F80.4). Wzrost momentu obrotowego wynosi 21% (modele F55/F65), 19% (model F80.4) i 15% (model F75).

 

Układ napędowy

Modele Agroplus F Keyline oferowane są z cztero- lub pięciobiegową skrzynią. Obydwie wersje napędu wyposażone są dodatkowo w zsynchronizowany rewers mechaniczny sterowany odrębną dźwignią po prawej stronie fotela operatora. W konfiguracji cztero-biegowej napęd oferuje 8+8 przełożeń. Napęd modeli Keyline to także skrzynia pięcio-biegowa, w podstawowej wersji oferuje 10+10 przełożeń, po uzupełnieniu o reduktor liczba dostępnych przełożeń wzrasta do 15+15. Prędkość minimalna w przypadku skrzyni bez reduktora wynosi 2,4 km/h. Jeśli ciągnik posiada trzeci zakres - prędkość minimalna wynosi zaledwie 0,38 km/h. 

 

WOM

Modele Agroplus F Keyline może wykonywać różnego rodzaju prace. WOM oferowany jest w dwóch konfiguracjach prędkości. Podstawowa wersja to wałek o prędkości 540 obr./min. Opcjonalnie Keyline może być wyposażony w WOM o dwóch prędkościach: 540/540ECO. Napęd wałka sterowany jest mechanicznie za pośrednictwem suchego sprzęgła. Modele Agroplus F Keyline mogą być także wyposażone w WOM Synchro. Agroplus F Keyline jest więc idealnie wyposażony do wszystkich zadań i jest w stanie wnieść istotny wkład w rozwój Twojego gospodarstwa.

 

Podnośnik i hydraulika

Mocna konstrukcja podnośnika tylnego sprawia, że ciągnik jest bardzo wydajnym i uniwersalnym narzędziem do różnego rodzaju prac. Marka DEUTZ-FAHR od lat jest znana z tylnych podnośników o najwyższej precyzji sterowania, prostej konstrukcji i dużym udźwigu. W modelach Agroplus F Keyline dostępne są dwa typy podnośnika tylnego. Wersja standardowa o udźwigu 3050 kg i wersja kompaktowa o udźwigu do 2700 kg. Pompa hydrauliczna zasila od dwóch do trzech mechanicznie sterowanych obwodów. Pompa oferuje wydajność do 42 l/min. Agroplus F Keyline posiada niezależną pompę wspomagania układu kierowniczego o wydajności 18 l/min.

 

Maksymalne bezpieczeństwo

Wszystkie modele Agroplus F Keyline są wyposażone w hamulce na cztery koła z tarczami w kąpieli olejowej oraz dodatkowy zawór sterowania który pozwala rozłączać hamulce na przednią i tylną oś. Przekłada się to na najwyższą skuteczność hamowania i maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach. Opcjonalnie dostępny jest hydrauliczny i pneumatyczny układ hamulcowy przyczep. Ponadto, model Agroplus F Keyline jest wyposażony w przednią oś o dopuszczalnej masie całkowitej 1800 kg, z mechanizmem różnicowym z blokadą 100 %, hamulcami tarczowymi w kąpieli olejowej i kątem skrętu kół wynoszącym aż 55°.

 

Platforma z ramą

Wszystkie modele Agroplus F Keyline wyposażone są standardowo w składaną ramę bezpieczeństwa. Operator ma do dyspozycji ergonomiczne stanowisko dowodzenia wszystkimi funkcjami ciągnika. Dźwignie sterowania napędem zgrupowano po prawej stronie fotela, czytelne oznaczenia pozwalają na wykonywanie prac z maksymalną wydajnością już od pierwszych chwil. Dźwignie sterowania układem hydraulicznym umieszczono tuż obok fotela, są łatwo dostępne i dzięki temu operator może precyzyjnie i szybko sterować maszynami agregowanymi z ciągnikiem.

 

Opcjonalna kabina

Opcjonalnie modele Agroplus F Keyline dostępne są z kabiną. Oferuje ona dużą przestrzeń i wszystkie podstawowe rozwiązania zapewniające komfort i wygodę pracy operatora. Dostęp do wnętrza umożliwiają szeroko otwierane drzwi oraz stopień anty-poślizgowy. W dachu kabiny umieszczono dodatkowe reflektory robocze, które ułatwiają prace wykonywane w nocy.

Finansowanie fabryczne 0%

Nowy promocyjny program finansowania detalicznego "SDF Finance 0%" dla ciągników i  kombajnów Deutz-Fahr obejmuje zerowe oprocentowanie w systemie rat zmiennych, umożliwiając Państwu dopasowanie oferty do własnych potrzeb poprzez dokonanie optymalnego wyboru: wysokości udziału własnego, okresu spłat oraz systemu ratalnego:

  • udział własny wartości netto: 10%, 25% lub 50%
  • okres finansowania: 3, 4 lub 5 lat
  • raty miesięczne, kwartalne lub półroczne
  • pierwsza rata płatna po roku, opcja dodatkowa
  • podatek VAT płatny w 3 miesiącu

 Dla tych, którzy nie są podatnikami VAT dostępne są dwa poniższe warianty:

  • 3x33%, udział własny 34% wartości brutto, 2 raty roczne po 33% wartości brutto (okres 24 m-ce)
  • 4x25%, udział własny 25% wartości brutto, 3 raty półroczne po 25% wartości brutto (okres 18-m-cy)

Opłata manipulacyjna zależna od okresu finansowania oraz udziału własnego. Minimalny roczny koszt finansowania już od 0,67%

Ponadto proponujemy Ofertę Elastyczną dla tych, którzy potrzebują dłuższego okresu finansowania z niskim oprocentowaniem i okresem do 8 lat.

SDF Finance logo Deutz-Fahr logo

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone