Nasz sprzęt - Twój sukces

Uniwersalny sadownik

Modele RF, dzięki niewielkim gabarytom i dużemu kątowi skrętu kół (55 stopni) oraz łatwości manewrowania oferują maksimum wydajności w najbardziej ograniczonych przestrzeniach. RF o ograniczonej wysokości całkowitej, z nisko osadzonym środkiem ciężkości i imponującą przyczepnością zaprojektowano specjalnie z myślą o pracach w sadach.

View the embedded image gallery online at:
https://agro-plus.com.pl/lamborghini/rf#sigFreeId1cb3c6ff72

Design

Nadzwyczaj kompaktowa i smukła konstrukcja: jednoelementowa pokrywa silnika i zaokrąglone krawędzie dachu, prócz nadawania ciągnikowi estetycznego wyglądu, ułatwiają bezpieczne przemieszczanie się pośród nawet najwęższych rzędów upraw bez ich uszkadzania. Dbałość o jakość detali obejmuje także dobór materiałów dla zapewnienia najwyższego komfortu pracy operatora.

Silnik

Czterocylindrowy silnik spełniający wymogi normy Tier III, wyposażono w turbosprężarkę, Intercooler, układ wtryskowy z oddzielnymi wtryskiwaczami dla każdego z cylindrów oraz elektroniczny układ sterowania. Układ jest o wiele bardziej precyzyjny i oferuje zwiększone osiągi przy zredukowanym zużyciu paliwa. Układ popychaczy hydraulicznych zapewnia optymalną sprawność zaraz po uruchomieniu silnika.

Przekładnia

Niezwykła wydajność i wszechstronność. Skrzynia z superreduktorem, 5 biegami i 3 zakresami PowerShift na każdym biegu oferuje 45 biegów do jazdy do przodu/do tyłu. Przekładnia mechaniczna to 30P+15T przełożeń. Rewers elektrohydrauliczny Powershuttle z dwoma wielotarczowymi sprzęgłami mokrymi, układ Stop&Go oraz funkcja Overspeed pozwalają na jazdę z prędkością 40 km/h.Trzy prędkości WOM (540/750/1000) i WOM zsynchronizowany pozwalają na wykonywanie róznego rodzaju prac.Skuteczny napęd na 4 koła oraz zintegrowany układ hamulcowy na 4 koła zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo.

Układ hydrauliczny

Układ hydrauliczny z pompą o wydajności do 58 l/min oferowany jest w dwóch zasadniczych konfiguracjach: w układzie sześciodrożnym z regulatorem przepływu i trzema rozdzielaczami mechanicznym; w podwójnym układzie czterodrożnym w dwóch wersjach do wyboru: czterodrożnej z dwoma rozdzielaczami mechanicznymi lub sześciodrożnej z dwoma rozdzielaczami elektrohydraulicznymi oraz jednym rozdzielaczem z regulatorem przepływu sterowanym za pomocą joysticka z kabiny. Mechaniczny podnośnik tylny o udźwigu do 3000 kg. Dostępna jest także konfiguracja z podnośnikiem przednim o udźwigu 1500 kg i WOM 1000 obr./min.

Kabina

Przeszklona kabina na czterech słupkach z monolityczną szybą przednią oferuje doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Klimatyzowane, przestronne wnętrze, izolacja akustyczna i termiczna; ergonomiczne, pogrupowane przyrządy sterujące pozwalają na intuicyjną obsługę i łatwą identyfikację każdego z elementów wyposażenia.

Dane techniczne

  80 90
Moc maksymalna (KM/kW) 82/60 85/63
Moc homologowana (2000/25/EC) przy znamionowej prędkości obrotowej (KM/kW) 82/60 85/63
Moment maksymalny (Nm) 310 345
Liczba cylindrów / pojemność (il./cm³) 3/3000 4/4000
Udźwig podnośnika (kg) 3000 3000
Szerokość maksymalna (mm) 1450 1450
  • 1

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone