Nasz sprzęt - Twój sukces

Wszechstronność oraz wydajność.

Wydajność i wszechstronność w każdej pracy. Wyjątkowo zwrotne modele RS-RV doskonale sprawdzają się w pracach w wąskich rzędach sadów i winnic. Mocny silnik, doskonale zestopniowana skrzynia biegów, wydajna pompa i podnośnik o dużym udźwigu sprawiają, że jest to maszyna doskonała do specjalistycznych zadań. Komfortowa kabina zyskała uznanie użytkowników ciągników sadowniczych Lamborghini.

View the embedded image gallery online at:
https://agro-plus.com.pl/lamborghini/rs-rv#sigFreeIda5dfc6bd6f

Design

Kompaktowa, smukła bryła: estetyczny wygląd gwarantuje monoliotyczna maska silnika i zaokrąglony dach, ułatwiający jazdę w wąskich rzędach upraw bez ich uszkadzania.Dbałość o jakość detali dotyczy także tapicerki oraz materiałów izolacji akustycznej, które zwiększają komfort pracy operatora.

Silnik

Trzycylindrowy silnik spełniający wymogi normy Tier III, wyposażono w turbosprężarkę, Intercooler, układ wtryskowy z oddzielnymi wtryskiwaczami dla każdego z cylindrów oraz elektroniczny układ sterujący. Hydraulicznie regulowane popychacze zapewniają optymalną wydajność silnika już od momentu jego uruchomieniu.

Przekładnia

Niezwykła wydajność i wszechstronność. Skrzynia biegów z 3 zakresami PowerShift oferuje 45 biegów do jazdy do przodu i tyle samo do tyłu. Przekładnia mechaniczna zapewnia 30P+15T biegów. Rewers hydrauliczny z dwoma niezawodnymi, wielotarczowymi sprzęgłami mokrymi, układ Stop&Go oraz funkcja Overspeed pozwalają na jazdę z prędkością 40 km/h. WOM z trzema prędkościami (540/540ECO/1000) i zsynchronizowany WOM. Doskonała przyczepność i bezpieczeństwo dzięki napędowi na 4 koła oraz skutecznemu układowi hamulcowemu

Układ hydrauliczny

Układ hydrauliczny z pompą o wydajności do 58 l/min oferowany jest w dwóch konfiguracjach: w wersji sześciodrożnej z regulatorem przepływu i trzema rozdzielaczami mechanicznymi lub sześciodrożnym z dwoma rozdzielaczami elektrohydraulicznymi oraz jednym rozdzielaczem z regulatorem przepływu sterowanym za pomocą joysticka z kabiny.Mechaniczny podnośnik tylny o udźwigu do 3000 kg. Dostępna jest także konfiguracja z podnośnikiem przednim o udźwigu 1500 kg i WOM 1000 obr./min.

{slider Kabina}

Przeszklona kabina na czterech słupkach z pełną szybą przednią oferuje doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Klimatyzowane, przestronne wnętrze to komfort i wygoda operatora. Ergonomicznie rozmieszczone, oznaczone kolorystycznie przyrządy sterownicze pozwalają na intuicyjną obsługę ciągnika i łatwą identyfikację każdego z elementów jego wyposażenia. Model RV jest niższy i węższy, co czyni z niego najbardziej wyspecjalizowany model ciągnika o najlepszej w swojej klasie zwrotności i wielofunkcyjności.

Dane techniczne

  80 90
Moc maksymalna (KM/kW) 82/60 90/66
Moc homologowana (2000/25/EC) przy znamionowej prędkości obrotowej (KM/kW) 82/60 90/66
Moment maksymalny (Nm) 310 340
Liczba cylindrów / pojemność (il./cm³) 3/3000 3/3000
Udźwig podnośnika (kg) 3000 3000
Szerokość maksymalna (mm) 1160 1160
  • 1

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone