Nasz sprzęt - Twój sukces

NAJWYŻSZEJ KLASY UNIWERSALNOŚĆ.

Modele Serii 5D Ecoline to wyjątkowo wszechstronne, trwałe i ekonomiczne w eksploatacji ciągniki rolnicze, które doskonale sprawdzają się w pracach wykonywanych wewnątrz zabudowań gospodarstwa oraz w pracach polowych. Seria 5D Ecoline to cztery modele z niezawodnymi, nowoczesnymi silnikami FARMotion o mocy od 80 do 100 KM. Nowe silniki FARMotion charakteryzuje wysoki poziom niezawodności, niskie koszty eksploatacji dzięki zredukowanemu zużyciu paliwa oraz wysoka wydajność.

Silnik

NOWOCZESNE SILNIKI SDF FARMotion.

Modele Serii 5D Ecoline wyposażono w najnowszą generację 3-cylindrowych (2887 cm³) i 4-cylindrowych (3849 cm³) jednostek napędowych SDF FARMotion z wysokociśnieniowym układem wtryskowym Common Rail (maksymalne ciśnienie robocze nawet 2000 bar), zapewniającym najwyższą wydajność, bardzo dobre osiągi i niezrównaną niezawodność.

Dodatkowe atuty nowych silników FARMotion to sterowany elektronicznie zewnętrzny, chłodzony układ recyrkulacji spalin z zaworem EGR oraz w pełni bezobsługowy system oczyszczania spalin z katalizatorem utleniającym DOC, które razem gwarantuje spełnienie wymogów normy Tier4i.

Napęd

W PEŁNI MECHANICZNY UKŁAD NAPĘDOWY

Modele Serii 5D w wersji Ecoline oferują w wyposażeniu standardowym w pełni mechaniczną, pięcio-biegową skrzynię, która zapewnia 10+10 biegów. Opcjonalnie układ napędowy może być wyposażony w rozbudowaną skrzynie z trzema zakresami prędkości wybieranymi dźiwgnią, która w sumie daje 30+15 biegów. Modele Ecoline to ciągniki wyposażone w rewers zsynchronizowany, mechaniczny, sterowany za pomocą dźwigni.

Blokada mechanizmu różnicowego oraz napęd na cztery koła są sterowane elektrohydraulicznie za pomocą przycisków umieszczonych na konsoli bocznej w kabinie. Duża liczba przełożeń w zakresie od 5 do 15 km/h pozwala operatorowi na precyzyjny dobór prędkości jazdy ciągnika do wykonywanej pracy.

WOM

DWIE PRĘDKOŚCI WAŁKA, W TYM PRĘDKOŚĆ EKONOMICZNA.

Wersja Ecoline oferuje prędkości WOM 540 / 540ECO. Wykorzystanie prędkości ekonomicznej WOM pozwala na napęd maszyny aktywnej za pośrednictwem wałka ale przy zredukowanej prędkości obrotowej silnika. Przekłada się to na zredukowane zużycie paliwa, zredukowany hałas i wibracje podczas pracy z maszyną.

Napęd maszyny przy prędkości ekonomiczne WOM tylnego daje około 20% redukcję prędkości obrotowej silnika, co przekłada się na około 15% spadek ilości zużywanego paliwa. Napęd wałka przekazywany jest poprzez suche sprzęgło sterowane mechanicznie.

Hydraulika i podnośnik

HYDRAULIKA Z POMPĄ O STAŁEJ WYDAJNOŚCI

Modele Serii 5D Ecoline wyposażono w wydajny układ hydrauliczny z pompą 42 l/min z dwoma lub trzema obwodami sterowanymi mechanicznie za pomocą dźwigni umieszczonych na prawej konsoli ciągnika. Czytelne oznaczenia dźwgni ułatwiają korzystanie z układu hydraulicznego. Złacza hydrauliczne zgrupowano tuż nad podnośnikiem, ich umiejscownie ułatwia podłaczanie przewodów.

Wszystkie wersje modeli Serii 5D Ecoline wyposażono w złacza typu "push-pull" gwarantujące możliwość podłacząnia przewodów nawet pod ciśnieniem. Seria 5D Ecoline oferuje podnośnik sterowany mechanicznie za pomocą dźwigni. Podnośnik tylny oferuje udźwig w zakresie od 2650 do 3600 kg.

Hamulce

SKUTECZNY UKŁAD HAMULCOWY.

Modele Serii 5D Ecoline wyposażono w pełni skuteczny układ hamulcowy z tarczami w kąpieli olejowej na czterech kołach w wyposażeniu standardowym. Układ doskonale sprawdza się nawet w najcięższych warunkach roboczych gwarantując pełne bezpieczeństwo. Hamulec postojowy sterowany klasyczną dźwignią zapewnia pewne zatrzymanie ciągnika.

Dla zapewniania najlepszej trakcji w kazdych warunkach, modele Serii 5D Ecoline wyposażono w blokadę mechanizmów róznicowych o pełnym 100% zacisku. Dodatkowo operator może dowolnie sterować napędem na cztery koła. Wszystko to przekłada się na pełną skuteczność działania w trudnym terenie.

Kabina

KOMFORTOWA CZTERO-SŁUPKOWA KABINA OPERATORA

Modele Serii 5D Ecoline wyróżnia wyjątkowa stylistyka opracowana współnie z biurem projektowego Giugiaro Design, będąca wyznacznikiem w swojej klasie w zakresie ergonomii, komfortu i łatwości użytkowania. Nowa kabina na 4 słupkach oferuje najlepszą widoczność w kazdym z kierunków i pełną kontrolę nad otoczeniem ciągnika. Miejsce pracy operatora jest niezwykle funkcjonalne i wygodne. Do dyspozycji pozostaje komfortowy fotel z układem amortyzacji i dużym siedziskiem.

Rozmieszczenie przyrządów sterowniczych po obu stronach fotela operatora jest intuicyjne i zgodne z zasadami ergonomii co ułatwia korzystanie z ciągnika. Wszystkie dźiwgnie, przełaczniki i przyciski oznaczono kolorystycznie w zależności od obsługiwanych funkcji. Kolor pomarańczowy oznacza sterowanie napędem, kolor żółty to WOM, niebieski - hydraulika a zielony to sterowanie pracą podnośnika. Kabina może być wyposażona w wydajny układ klimatyzacji. Standardowe wyposażenie obejmuje układ wentylacji i ogrzewania. Pakiet reflektorów zapewnia dużą łatwość pracy także w nocy.

Dane techniczne

Finansowanie fabryczne 0%

Nowy promocyjny program finansowania detalicznego "SDF Finance 0%" dla ciągników i  kombajnów Deutz-Fahr obejmuje zerowe oprocentowanie w systemie rat zmiennych, umożliwiając Państwu dopasowanie oferty do własnych potrzeb poprzez dokonanie optymalnego wyboru: wysokości udziału własnego, okresu spłat oraz systemu ratalnego:

  • udział własny wartości netto: 10%, 25% lub 50%
  • okres finansowania: 3, 4 lub 5 lat
  • raty miesięczne, kwartalne lub półroczne
  • pierwsza rata płatna po roku, opcja dodatkowa
  • podatek VAT płatny w 3 miesiącu

 Dla tych, którzy nie są podatnikami VAT dostępne są dwa poniższe warianty:

  • 3x33%, udział własny 34% wartości brutto, 2 raty roczne po 33% wartości brutto (okres 24 m-ce)
  • 4x25%, udział własny 25% wartości brutto, 3 raty półroczne po 25% wartości brutto (okres 18-m-cy)

Opłata manipulacyjna zależna od okresu finansowania oraz udziału własnego. Minimalny roczny koszt finansowania już od 0,67%

Ponadto proponujemy Ofertę Elastyczną dla tych, którzy potrzebują dłuższego okresu finansowania z niskim oprocentowaniem i okresem do 8 lat.

SDF Finance logo Deutz-Fahr logo

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone