Nasz sprzęt - Twój sukces

Firma DEUTZ-FAHR oferuje kompletną linię przetrząsaczy CondiMaster.

CompactLine

Maszyny z serii CompactLine są wyposażone w niewymagającą czynności konserwacyjnych przekładnię z tylko jedną smarowniczką. Przekładnia jest przymocowana do ramy i nie pełni żadnej funkcji podporowej, dzięki czemu nie podlega naprężeniom.

CondiMaster 4622-5222-6022-8022

Małe zapotrzebowanie na czynności konserwacyjne

Firma DEUTZ-FAHR oferuje maszyny z serii CompactLine o szerokościach roboczych od 4,60 m do 8,05 m wyposażone w przekładnie wirników wymagające niskich nakładów czynności konserwacyjnych. Wirniki maszyn CondiMaster 4622, 5222, 6022 i 8022 są napędzane przekładniami o niskich wymaganiach konserwacyjnych wyposażonych w tylko jedną smarowniczkę. Podwójne łożyskowanie wałków zębatych i kół koronowych maksymalizuje okres eksploatacji urządzeń. Niska masa tych modeli sprawia, że doskonale współpracują z niewielkimi ciągnikami i sprawdzają się w terenie górzystym.

Idealna maszyna do przetrząsania 

Urządzenia CondiMaster 6022 i 8022 dysponuje bogatym wyposażeniem, takim jak 2 tłumiki drgań, wytrzymała jednostka centralna w kształcie litery V i centralna regulacja przetrząsania na skrajach. Te maszyny oferują znaczną szerokość roboczą wynoszącą 6,05 m są wyposażone w 6 wirników. Masa urządzenia to tylko 670 kg, co sprawia, że maszyna skutecznie współpracuje z mniejszymi ciągnikami. Bardzo małe wirniki doskonale nadają się do pracy z suchym sianem.

Urządzenie CondiMaster 8022 o niewielkiej szerokości transportowej 

Mimo szerokości roboczej równej 8,00 m maszyna CondiMaster 8022 w pozycji transportowej staje się kompaktową jednostką o szerokości poniżej 3,00 m. Dwa wirniki zewnętrzne wyposażono w nowe sprzęgło palców HexaLink i prosty ale wydajny system napędowy, który pozwala obracać wirniki o 180⁰ do pozycji transportowej. Pozostałe wirniki są napędzane podwójnymi złączami uniwersalnymi będące trwałym i skutecznym rozwiązaniem przenoszenia napędu.


 

CondiMaster 5521-6821-7621-7641

Zaprojektowane z myślą o długim dniu pracy

Montowane na ciągniku przetrząsacze CondiMaster są urządzeniami wysokiej jakości o szerokościach roboczych od 5,5 m do 7,6 m. Wszystkie przetrząsacze wyposażono w przegubową głowicę z mocowaniem 3-punktowym, co zapewnia stabilną i wydajną pracę. Trwała konstrukcja przekładni zanurzonej w kąpieli olejowej zastosowanej do budowy maszyn podnosi ich niezawodność, efektywność i zdolność do wielogodzinnej pracy.

Trwała konstrukcja

Jednostka centralna charakteryzuje się szczególnie wyszukaną konstrukcją: dodatkowa poprzeczka i rozbudowana strefa złącza z wirnikami zewnętrznymi umożliwia transport z prędkością do 50 km/h bez ryzyka uszkodzenia.

ProLine

CondiMaster 9021-9041

Efektywna kosztowo konstrukcja

8 wirników, 48 palców i szerokość robocza wynosząca 9 m to nowe standardy efektywności kosztowej 

wytrząsania. Dzięki dobrze zaprojektowanemu mechanizmowi możliwa jest regulacja wysokości składowania w urządzeniu CondiMaster 9021 do poziomu tak niskiego, jak 3,45 m. Dwa wirniki zewnętrze składają się w kierunku środka ciężkości maszyny, optymalizując wyważenie. Przy szerokości roboczej wynoszącej 9 m wytrząsacze oferują nawet 50 cm dodatkowej szerokości roboczej w porównaniu z wieloma produktami konkurentów.

Przekładnia transportowa

Urządzenie CondiMaster 9041 zostało skonstruowane z myślą o maszynach o niskiej mocy i niskim udźwigu. Standardowa specyfikacja obejmuje hydrauliczny system przetrząsania na krawędziach podnoszący komfort pracy. Podczas transportu drogowego masa przetrząsaczy spoczywa na zespole jezdnym, nie zaś na tylnej osi ciągnika


 

CondiMaster 8332-11132

Duża szerokość robocza, niskie zapotrzebowanie na moc 

Maszyny CondiMaster 8332 i 11132 oferują znaczne szerokości robocze wynoszące odpowiednio 8,3 m i 11,0 m, ale idealnie nadają się do pracy z ciągnikami o niższych mocach dzięki zastosowaniu wariantu ciągnionego. Urządzenia te wyposażono w charakterystyczną dla maszyn CondiMaster przekładnię w kąpieli olejowej ProLine.

Łatwość transportu

Oba przetrząsacze z łatwością można przestawić do pozycji transportowej. Podczas transportu koła są przymocowane, dzięki czemu zagwarantowana jest płynna i stabilna praca. Koła wirników zostały zastąpione kołami o rozmiarze

18,0". Gwarantuje to jeszcze wyższą stabilność pracy i transportu. Oba modele są przystosowane do transportu z prędkością 40km/h. 


 

CondiMaster 11041-14042

Czysta wydajność

Modele CondiMaster 11041 i 14042 są bardzo łatwe w obsłudze. Wszystkie działania są obsługiwane hydraulicznie i sterowane z wnętrza kabiny operatora. Przetrząsacze są wyposażone w układ hydraulicznej regulacji przetrząsania na krawędziach, który zapobiega stratom słomy przy rowach i płotach. Mimo znacznych rozmiarów, urządzenia są wyjątkowo łatwe w obsłudze. Standardowo są one dostarczane z podwoziem transportowym umożliwiającym użytkowanie maszyny z ciągnikami o niewielkiej mocy 

Wyjątkowe rozwiązanie transportowe 

Przetrząsacze CondiMaster 11041 i 14042 dysponują wyjątkowym rozwiązaniem transportowym poprawiającym ogólną pracę przetrząsacza. W położeniu transportowym wirniki zewnętrzne są uchylane do przodu w stronę ramy transportowej. W ten sposób wysokość transportowa wynosi tylko 3,35 m, szerokość transportowa jest ograniczana do wartości poniżej 3 m. Rama transportowa umożliwia przetrząsaczom szybszy i łatwiejszy transport z jednego pola na inne.

  • 1

Finansowanie fabryczne 0%

Nowy promocyjny program finansowania detalicznego "SDF Finance 0%" dla ciągników i  kombajnów Deutz-Fahr obejmuje zerowe oprocentowanie w systemie rat zmiennych, umożliwiając Państwu dopasowanie oferty do własnych potrzeb poprzez dokonanie optymalnego wyboru: wysokości udziału własnego, okresu spłat oraz systemu ratalnego:

  • udział własny wartości netto: 10%, 25% lub 50%
  • okres finansowania: 3, 4 lub 5 lat
  • raty miesięczne, kwartalne lub półroczne
  • pierwsza rata płatna po roku, opcja dodatkowa
  • podatek VAT płatny w 3 miesiącu

 Dla tych, którzy nie są podatnikami VAT dostępne są dwa poniższe warianty:

  • 3x33%, udział własny 34% wartości brutto, 2 raty roczne po 33% wartości brutto (okres 24 m-ce)
  • 4x25%, udział własny 25% wartości brutto, 3 raty półroczne po 25% wartości brutto (okres 18-m-cy)

Opłata manipulacyjna zależna od okresu finansowania oraz udziału własnego. Minimalny roczny koszt finansowania już od 0,67%

Ponadto proponujemy Ofertę Elastyczną dla tych, którzy potrzebują dłuższego okresu finansowania z niskim oprocentowaniem i okresem do 8 lat.

SDF Finance logo Deutz-Fahr logo

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone