Nasz sprzęt - Twój sukces

Wielofunkcyjność to standard

Prostota i intuicyjność obsługi to największe zalety modeli Rekord. Doskonale sprawdzają się one w małych i średnich gospodarstwach lub jako uzupełnienie parku ciągników dużej mocy w gospodarstwach dużych. Nadzwyczajna wszechstronność, zwinność i łatwość wykonywania manewrów czynią z modeli tej serii idealne maszyny wielofunkcyjne. Linia ciągników Rekord obejmuje dwa modele: Rekord 65 (62 KM/465 kW) i Rekord 75 (72 KM/54 kW).

View the embedded image gallery online at:
https://agro-plus.com.pl/lamborghini/rekord#sigFreeId5fde9e8ce6

Design

Efektywność, wydajność oraz styl zawarty w prostej, lecz atrakcyjnej konstrukcji nadwozia. Każdy detal, od monolitycznej maski silnika po kształt reflektorów, zaprojektowano z niezwykłą dbałością.

Silnik

Silniki SDF z serii 1000 powstały z myślą o wielogodzinnej pracy, niskich kosztach eksploatacji i ograniczonym czasie prowadzenia czynności konserwacyjnych. Chłodzone cieczą trzy- i czterocylindrowe jednostki wyposażone w turbosprężarkę i Intercooler skonstruowano z myślą o wyjątkowej wydajności w zróżnicowanych warunkach i niewielkim zużyciu paliwa. Wysokociśnieniowy układ wtryskowy (1400 barów) charakteryzuje się niezwykle krótkim czasem wtrysku i jest wyposażony w popychacze hydrauliczne umożliwiające regulację momentu podawania paliwa. Wyjątkowa konstrukcja silnika wspomaga perfekcyjne tworzenie mieszanki paliwowo-powietrznej. 70-litrowy zbiornik paliwa zwiększa autonomię maszyny.

Przekładnia

Modele Rekord wyposażono w zsynchronizowaną przekładnię z 12 biegami do jazdy do przodu oraz trzema biegami wstecznymi i prędkością maksymalną 30 km/h. WOM z dwiema prędkościami roboczymi (540/540ECO) umożliwia skuteczne i niezawodne wykorzystanie dostępnej mocy. Blokada przedniego i tylnego mechanizmu różnicowego gwarantuje doskonałą przyczepność. Wzmocniony reduktor Heavy Duty umożliwia całkowicie bezpieczną pracę z narzędziami montowanymi z tyłu.

Układ hydrauliczny

Układ hydrauliczny wyposażono w pompę o wydajności 33 l/min oraz 2- lub 4-drożne rozdzielacze.Hydrostatyczny układ kierowniczy zasila niezależna pompa co gwarantuje wyjątkowo płynną pracę.Podnośnik hydrauliczny oferuje sterowanie pozycją, siłowe, mieszane, a dzięki mocnej konstrukcji trzypunktowego układu zawieszenia narzędzi oferuje udźwig 3000 kg, pozwalając na użytkowanie szerokiej gamy osprzętu. Bezpieczeństwo gwarantuje zintegrowany układ hamulcowy z sześcioma tarczami w kąpieli olejowej.

Kabina

Wyjątkowe wzornictwo oraz wysokiej jakości materiały i elementy wyposażenia składają się na deskę rozdzielczą dysponującą wieloma ułatwiającymi pracę elementami: podwieszane pedały, ergonomiczny układ dźwigni i czytelne elementy tablicy rozdzielczej przekazujące operatorowi wszystkie informacje niezbędne do efektywnego sterowania ciągnikiem. Regularne czynności konserwacyjne można teraz przeprowadzać z większą łatwością, korzystając z przycisku otwierającego maskę silnika umieszczonego w przedniej części ciągnika oraz nieograniczonego dostępu do wszystkich jego podzespołów. Rekord oferowany jest jako ciągnik z ramą bezpieczeństwa. Opcjonalnie może być wyposazono w kabinę. Szczegóły u autoryzowanych dealerów.

Dane techniczne

  65 75
Moc maksymalna (KM/kW) 62/46,5 72/54
Moc homologowana (2000/25/EC) przy znamionowej prędkości obrotowej (KM/kW) 62/46,5 72/54
Moment maksymalny (Nm) 240 265
Liczba cylindrów / pojemność (il./cm³) 3/3000 3/3000
Udźwig podnośnika (kg) 3000 3000
Szerokość maksymalna (mm) 1969 1985
  • 1

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone