Nasz sprzęt - Twój sukces

NAJWIĘKSZA GAMA MODELI CIĄGNIKÓW KOMPAKTOWYCH.

DEUTZ-FAHR prezentuje nową Serię 5. Trzy modele z silnikami o mocy od 110 do 126 KM wyróżnia wysoki komfort, uniwersalny charakterem oraz niezawodność niemieckiej technologii. Niezwykle wygodna kabina jest amortyzowana na hydraulicznych Silent Blockach. Poziomu hałasu oraz wibracji wewnątrz zredukowano o około 40%. Konstrukcja dźwigni zmiany biegów została opracowana na nowo i teraz zmiana biegów jest jeszcze łatwiejsza. DEUTZ-FAHR oferuje największy wybór modeli ciągników kompaktowych.

Silnik

OSIĄGI I WYDAJNOŚĆ - DEUTZ 3,6 EURO 4 (TIER4 FINAL).

Wysoka wydajność, niezawodność oraz niska emisja spalin – nowe, kompaktowe czterocylindrowe silniki Deutz 3.6 Euro 4 (Tier4 Final) o mocy 110-126 KM gwarantują średnio o 5% większą moc i moment w porównaniu z wcześniejszymi wersjami. Jednocześnie zużycie paliwa jest bardzo niskie. Maksymalny dostępny moment obrotowy wynosi 1600 obr./min przy rezerwie momentu obrotowego 32%. Moc pozostaje na najwyższym poziomie dla szerokiej gamy prędkości obrotowych od 1800 do 2200 obr./min. Najnowsze technologie silnika, takie jak układ selektywnej redukcji katalitycznej silników wysokoprężnych (SCR), gwarantują przyjazne dla środowiska działanie. Wydajność silnika jest wspierana przez filtr powietrza PowerCore, a układ chłodzenia wentylator ze sprzęgłem wiskotycznym (opcja). Układ chłodzenia jest łatwo dostępny. Dwie wyjmowane osłony siatkowe ułatwiają czyszczenie i konserwację.

Napęd

WYDAJNY UKŁAD NAPĘDOWY. BEZKOMPROMISOWA PRECYZJA WYBORU BIEGÓW.

Jeżeli chodzi o przekładnie, nowa Seria 5G pokazuje, jak bardzo można dostosować kompaktowy ciągnik do różnych zadań. Niezależnie od wariantu, gwarantowana jest maksymalna wydajność dzięki wysoko wydajnemu układowi przenoszenia napędu z elektro-hydraulicznym rewersem oraz skrzyni z czterema zakresami (reduktor, super-reduktor, wolne, szybkie) oraz półbiegami Powershift. Napęd oferuje od 20 do 60 przełożeń. Jazda przy prędkości 40 km/h realizowana jest przy zredukowanej prędkości obrotowej silnika. Dzięki półbiegom Powershift, prędkość można zwiększać lub zmniejszać wciskając przycisk na dźwigni zmiany biegów, bez konieczności korzystania ze sprzęgła. Rewers elektro-hydrauliczny wyposażono w dwa sprzęgła wielotarczowe "Long-Life", umożliwiające zmianę kierunku jazdy przy prędkości do 13 km/h, pod obciążeniem. Standardowe wyposażenie obejmuje rewers Powershuttle oraz funkcję Stop&Go, umożliwiającą zatrzymywanie ciągnika bez koniecznosci użycia pedału sprzęgła. 

WOM

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ.

Nowa Seria 5 oferuje znacznie więcej niż przeciętny ciągnik kompaktowy, jeżeli chodzi o WOM. Tylny WOM ma do czterech prędkości, w tym dwie prędkości ekonomiczne (540 / 540ECO / 1000 / 1000 ECO). Przedni WOM pracuje z obrotami 1000 obr./min. Standardowe wyposażenie ciągnika stanowi funkcja AutoWOM, wałek jest uruchamiany i rozłączany w zależności od ruchu ramion tylnego podnośnika. Maksymalny udźwig tylnego podnośnika, wynoszący 5400 kg robi wrażenie. Podnośnik przedni może podnieść imponujące 2100 kg. Podnośnik tylny oferowany jest ze sterowaniem mechanicznym lub opcjonalnie elektronicznym.

Hydraulika i podnośnik

ŁATWA OBSŁUGA OSPRZĘTU.

Układ hydrauliczny nowej Serii 5 to kolejny dowód na to, że ciągnik kompaktowy może z powodzeniem spełniać wymagania stawiane w Państwa gospodarstwie. Korzystając z nowej Serii 5, można obsługiwać niemal każdy zestawem maszyn. Dostępne są trzy różne opcje układów hydraulicznych – pompa o stałej wydajności 55 l/min, podwójna pompa w kłądzie 60 l/min ECO oraz podwójna pompa o stałej wydajności 90 l/min. Podwójne pompy hydrauliczne o wydajności do 90 l/min oraz nowe wysokoprzepływowe rozdzielacze z regulatorem przepływu na wszystkich obwodach pozwalają uzyskać niezwykle wysoką wydajność prac – zawsze wtedy, gdy jest to niezbędne. Ciągnik może być wyposażony w maksymalnie cztery obwody – trzy sterowane mechanicznie i jeden elektronicznie przyciskiem. Wydatek oleju do 80 l/min oraz szeroka gama funkcji: Float, Detent, włacznik on-off sprawiają, że nowa Seria 5 to ciągnik wysoce uniwersalny. Podnośnik tylny oraz obwody hydrauliki mogą działać niezależnie od siebie.

Hamulce

MAKSYMALNY KOMFORT JAZDY ORAZ BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE.

Koncepcja osi przedniej nowej Serii 5 zapewnia komfort jazdy, zwrotność, bezpieczeństwo oraz przyczepność w każdym terenie. Kompaktowa obudowa silnika umożliwia osiągnięcie kąta skrętu do 55 stopni. Układ szybkiego kierowania SDD, który redukuje o połowę liczbę obrotów kierownicą, jest dostępny jako opcja w każdym modelu. A bezpieczeństwo to najwyższy priorytet dla DEUTZ-FAHR. Oś przednia, podobnie jak tylna, jest wyposażona w hamulce tarczowe. Są one uruchamiane bez włączania napędu na koła przedniej osi. Mechaniczny hamulec postojowy jest w standardzie, opcjonalnie ciągnik może być wyposażony w hydrauliczny hamulec postojowy. Skutecznie utrzymuje on nową maszynę Serii 5 w miejscu nawet na stromym zboczu. Blokada mechanizmu różnicowego oraz napęd na cztery koła sterowana jest elektrohydraulicznie i jest to także standardowe wyposażenie. Wszystkie modele wyposażone są w 100% blokadę mechanizmó różnicowych.

Kabina

KOMFORT PRACY PRZY ZASTOSOWANIU NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII.

Każdy, kto wsiada do nowego ciągnika Serii 5, natychmiast zauważy, że wnętrze kabiny kojarzy się ze spokojem i wygodą. Projekt wnętrza przypomina wygodny samochód osobowy. Eleganckie linie, jasne, przyjazne dla użytkownika otoczenie, układy sterowania w zasięgu ręki oraz doskonała widoczność ze wszystkich stron sprawiają, że pracuje się szybciej i w bardziej wydajny sposób. Hałas i wibracje zredukowano o dodatkowe 40%, dzięki układowi amortyzacji Hydro Silent-Block. Praca w nocy, kiedy widoczność jest ograniczona nie stanowi problemu. Pakiet ośmiu świateł roboczych (sześć na dachu i dwa na słupkach z boku) plus dwa reflektory oraz światła LED w masce gwarantują doskonałe oświetlenie całego obszaru roboczego. Dostępne są trzy konstrukcje dachu: standardowy ze strukturą FOPS, szklany szyberdach bez struktury FOPS oraz szyberdach z poliwęglanu ze strukturą FOPS. Dach zapewnia optymalną widoczność do góry podczas wykonywania prac z ładowaczem czołowym. Kiedy ciągnik ma do wykonania zadanie, nowoczesna i stylowa kabina kierowcy stanowi dodatkowe ułatwienie do prac z najwyższą wydajnością.

WYGODA DEUTZ-FAHR OZNACZA, ŻE WYSTARCZY UŻYĆ PRZYCISKU, ABY WSZYSTKO DZIAŁAŁO.

W przypadku DEUTZ-FAR komfort pracy oznacza, że ciągnik dostosowuje się do kierowcy, a nie odwrotnie. Konstrukcja kabiny została zmieniona, co sprawia, że praca jest szybka, bezpośrednia i intuicyjna niezależnie od wykonywanego zadania. Typowe dla DEUTZ-FAHR rozwiązanie to przejrzyste oznaczenie kolorystyczne wszystkich elementów sterowania oraz logiczny układ w zależności od częstotliwości wykorzystywania. Oświetlony panel InfoCentre na kolumnie kierownicy zapewnia kierowcy dostępność wszystkich niezbędnych informacji dotyczących statusu działania ciągnika – wszystko w logicznym i przejrzystym układzie. Zmieniona konstrukcja dźwigni zmiany biegów umożliwia wygodną zmianę półbiegów za pomocą przycisków. Kolejne nowe rozwiązanie to sterowanie obwodami hydrauliki z konsoli po prawej stronie. Jest przydatne w szerokiej gamie trybów pracy, które mogą być ustawione w sposób precyzyjny, wygodny i niezawodny. Dodatkowo można teraz zapisać dwie prędkości silnika.

Dane techniczne

Finansowanie fabryczne 0%

Nowy promocyjny program finansowania detalicznego "SDF Finance 0%" dla ciągników i  kombajnów Deutz-Fahr obejmuje zerowe oprocentowanie w systemie rat zmiennych, umożliwiając Państwu dopasowanie oferty do własnych potrzeb poprzez dokonanie optymalnego wyboru: wysokości udziału własnego, okresu spłat oraz systemu ratalnego:

  • udział własny wartości netto: 10%, 25% lub 50%
  • okres finansowania: 3, 4 lub 5 lat
  • raty miesięczne, kwartalne lub półroczne
  • pierwsza rata płatna po roku, opcja dodatkowa
  • podatek VAT płatny w 3 miesiącu

 Dla tych, którzy nie są podatnikami VAT dostępne są dwa poniższe warianty:

  • 3x33%, udział własny 34% wartości brutto, 2 raty roczne po 33% wartości brutto (okres 24 m-ce)
  • 4x25%, udział własny 25% wartości brutto, 3 raty półroczne po 25% wartości brutto (okres 18-m-cy)

Opłata manipulacyjna zależna od okresu finansowania oraz udziału własnego. Minimalny roczny koszt finansowania już od 0,67%

Ponadto proponujemy Ofertę Elastyczną dla tych, którzy potrzebują dłuższego okresu finansowania z niskim oprocentowaniem i okresem do 8 lat.

SDF Finance logo Deutz-Fahr logo

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone