Nasz sprzęt - Twój sukces

PROSTA KONSTRUKCJA, OPTYMALNE PARAMETRY. 

Agrolux 310-320-410 zapewnia doskonałe parametry użytkowe, wydajny i ekonomiczny silnik, niezawodną skrzynię biegów, mechaniczny rewers kierunku jazdy. Jednocześnie ciągnik wyposażono w wydajną hydraulikę i mocny podnośnik, który pozwala na współpracę ciągnika z różnego rodzaju osprzętem. Optymalne proporcje wagi do mocy silnika pozwalają na zachowanie najwyższej wydajności i najlepszych parametrów eksploatacyjnych w każdych warunkach.

Silnik

MOCNY I NIEZAWODNY SILNIK SDF SERII 1000.

Agrolux 310 i 320 został wyposażony w sprawdzony trzy-cylindrowy silnik SDF 1000.3. Agrolux 410 został wyposażony w 4-cylindrowy silnik SDF 1000.4 o mocy 75KM (55 kW). Jednostki napędowe spełniają wymogi normy emisji spalin Euro 3. Sprawdzona konstrukcja silnika obejmuje turbosprężarkę i Intercooler, dzięki czemu w pełnym zakresie prędkości obrotowych zapewnia optymalne parametry użytkowe. System HRT odpowiada za automatyczną, hydrauliczną regulację popychaczy, co pozwala redukować ilość czynności obsługowych modeli Agrolux 310-320-410 do niezbędnego minimum. Monolityczna maska silnika unosi się wysoko, przez co operator ma do dyspozycji niemal nieograniczony dostęp do wszystkich podzespołów. Silniki SDF 1000.3 i 1000.4 są w pełni kompatybilne do stosowania paliwa Biodiesel, nawet w czystej postaci B100.

Napęd

PROSTA KONSTRUKCJA, WYSOKA NIEZAWODNOŚĆ.

 

Układ napędowy modeli Agrolux 310-320-410 tworzy niezawodna i wydajna skrzynia biegów, która oferuje 15 przełożeń do jazdy do tyłu i 15 przełożeń do jazdy do tyłu. Skrzynia biegów pozwala modelom Agrolux 410 na jazdę z prędkością maksymalną 40 km/h. Po prawej stronie fotela operatora umieszczono dźwignie zmiany biegów oraz dźwignię rewersu mechanicznego. Czytelne oznaczenia dźwigni ułatwiają wykonywanie prac. Kierunek do tyłu umożliwia jazdę z prędkością do 14 km/h. W zakresie prędkości jazdy od 4 do 14 km/h czyli w zakresie prędkości wykorzystywanych w pracach polowych - modele Agrolux oferują aż 6 przełożeń. Rewers mechaniczny poprawia komfort sterowania ciągnikiem, zwłaszcza w pracach wymagających częstego manewrowania.

WOM

NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ.

Modele Agrolux 310-320-410 oferowane są z tylnym WOM o prędkości 540 obr./min. Opcjonalnie ciągnik może być wyposażony w dwie prędkości wałka: 540/540ECO. Druga opcja to prędkości WOM: 540/540 oraz WOM zsynchronizowany. Ten ostatni może być stosowany w przypadku współpracy ciągnika z przyczepami wyposażonymi w oś napędzaną. Prędkość obrotowa WOM jest wtedy zsynchronizowana z prędkością obrotową kół tylnych ciągnika. Prędkość ekonomiczna WOM pozwala na zredukowanie obrotów silnika w trakcie pracy wałka, co wpływa na zredukowanie ilości zużywanego paliwa, hałasu i wibracji. Operator wybiera prędkość WOM przy użyciu czytelnie oznaczonej dźwigni, umieszczonej po lewej stronie fotela.

Hydraulika i podnośnik

PEŁNA FUNKCJONALNOŚĆ.

Agrolux 310-320-410 wyposażono w układ hydrauliczny z pompą o stałej wydajności wynoszącej 45 l/min. Ciągnik oferuje 4 lub 6-drogowe rozdzielacze układu hydraulicznego. Dystrybutory zgrupowano z tyłu ciągnika, ich umiejscowienie ułatwia podłączanie przewodów hydraulicznych. Dźwignie sterowania pracą rozdzielaczy umieszczono po prawej stronie fotela operatora. Wydajna pompa podaje olej do siłowników tylnego podnośnika o udźwigu 3000 kg. Ciągnik posiada drugą - niezależną pompę odpowiedzialną za wspomaganie układu kierowniczego. Dzięki temu, operator ma zawsze dużą łatwość prowadzenia - niezależnie od warunków terenowych czy prędkości obrotowej silnika ciągnika.

Hamulce

UKŁAD HAMULCOWY NA CZTERY KOŁA.

Agrolux 310-320-410 oferuje w pełni skuteczny układ hamulcowy z hamulcami tarczowymi w kąpieli olejowej na czterech kołach. Układ wyposażono w tarcze w kąpieli olejowej typu "LongLIfe". Układ sterowany jest hydrostatycznie. Układ hamulcowy pozwala na korzystanie z trzech trybów hamowania: hamowanie wszystkich czterech kół, hamowanie kół po jednej ze stron ciągnika lub hamowanie tylko jednego z kół tylnych.

Kabina

PLATFORMA Z RAMĄ BEZPIECZEŃSTWA LUB OPCJONALNA KABINA.

Dla nowoczesnych rolników komfort i ergonomia są ważnym aspektem w trakcie wyboru ciągnika, nawet w klasie mocy niskiej i średniej. Modele Agrolux 310, 320 i 410 zapewniają prawdziwie wygodną przestrzeń dla operatora: regulowany fotel z układem amortyzacji mechanicznej, ergonomicznie rozmieszczone przyrządy sterownicze oraz kompleksowe oprzyrządowanie pozwalające na natychmiastowe i stałe monitorowanie głównych funkcji maszyny to standardowe wyposażenie ciągnika. Standardowo Agrolux oferowany jest z platformą i składaną ramą bezpieczeństwa. Opcjonalnie może być wyposażony w kabinę. Kabina na sześciu słupkach oferuje dużą przestrzeń we wnętrzu. Duża powierzchnia szyb zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Kabina może być także wyposażona w opcjonalny układ klimatyzacji manualnej. Szereg regulowanych dysz nawiewów skutecznie rozprowadza schłodzone powietrze w kabinie, pozwalając na łatwe utrzymanie żądanej temperatury. Kabinę wyposażono w instalację do montażu radia z głośnikami. W dachu kabiny - z przodu i z tyłu umieszczono kierowane reflektory robocze, które ułatwiają wykonywanie prac nocnych.

Dane techniczne

 

Finansowanie fabryczne 0%

Nowy promocyjny program finansowania detalicznego "SDF Finance 0%" dla ciągników i  kombajnów Deutz-Fahr obejmuje zerowe oprocentowanie w systemie rat zmiennych, umożliwiając Państwu dopasowanie oferty do własnych potrzeb poprzez dokonanie optymalnego wyboru: wysokości udziału własnego, okresu spłat oraz systemu ratalnego:

  • udział własny wartości netto: 10%, 25% lub 50%
  • okres finansowania: 3, 4 lub 5 lat
  • raty miesięczne, kwartalne lub półroczne
  • pierwsza rata płatna po roku, opcja dodatkowa
  • podatek VAT płatny w 3 miesiącu

 Dla tych, którzy nie są podatnikami VAT dostępne są dwa poniższe warianty:

  • 3x33%, udział własny 34% wartości brutto, 2 raty roczne po 33% wartości brutto (okres 24 m-ce)
  • 4x25%, udział własny 25% wartości brutto, 3 raty półroczne po 25% wartości brutto (okres 18-m-cy)

Opłata manipulacyjna zależna od okresu finansowania oraz udziału własnego. Minimalny roczny koszt finansowania już od 0,67%

Ponadto proponujemy Ofertę Elastyczną dla tych, którzy potrzebują dłuższego okresu finansowania z niskim oprocentowaniem i okresem do 8 lat.

SDF Finance logo Deutz-Fahr logo

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone