Nasz sprzęt - Twój sukces

Przedstawiamy naszą fotorelację z pierwszych Targów rolniczych Open Farm 2017 w Sierakowie koło Przasnysza, która odbyła się w dniach 20-21 maja 2017r. :) Oprócz wystawy naszego sprzętu rolniczego, bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy pracy naszych ciągników zagregowanych z maszynami na polu pokazowym. Największą furorę zrobił nasz ciągnik Deutz-Fahr Agrotron 6165 RCShift wraz ze spiętą z przodu zgrabiarką grzebieniową Samasz Twist 600 + prasoowijarka kompaktowa Deutz-Fahr Compacmaster. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wystawie!

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na pierwszych Targach Open Farm 2017! Oprócz wystawy ciągników i maszyn rolniczych, główną atrakcją będzie próba bicia rekordu Guinessa w cięciu trawy. W próbie będą brały udział nasze ciągniki Deutz-Fahr oraz kosiarki Samasz.

W dniu 14 maja 2017 odbędzie się ogólnopolski Dzień Otwarty Dealera DEUTZ-FAHR. W tym dniu, w naszej siedzibie i oddziałach w godz. od 10:00 do 14:00 z przyjemnością otworzymy przed Państwem drzwi i przedstawimy specjalnie przygotowane na ten dzień akcje promocyjne, super okazje oraz atrakcje. W programie zwiedzanie firmy, prezentacja ekspozycji maszyn oraz zabawy i niespodzianki dla najmłodszych i nie tylko.

DEUTZ-FAHR Agro Care

DŁUGOTERMINOWY PROGRAM OCHRONY

Klient i jego satysfakcja z użytkowania maszyn Deutz-Fahr jest celem nadrzędnym. Dlatego też, Deutz-Fahr opracował dopasowujący się do potrzeb, program wydłużonej gwarancji Agro Care dla ciagników i kombajnów. 

RCSHIFT - TRACTOR OF THE YEAR 2017 i INNOWACYJNY PRODUKT ROLNICZY 2016

DEUTZ-FAHR 6215 RCshift

Nowy model RCshift otrzymał tytuł "Tractor of the Year 2017" w kategorii Best Design. Nagroda ta to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez jury złożone z dziennikarzy branży rolniczej z całego świata. Nagrodę wręczono w trakcie targów EIMA w Bolonii we Włoszech w listopadzie 2016 roku. Ciągnik zyskał uznanie specjalistów branży za jego innowacyjną stylistykę łączącą agresywne linie maski silnika z najwyższą funkcjonalnością i ergonomią projektu kabiny i jej wnętrza.

Kombajny zbożowe DEUTZ-FAHR Extra Balance. Nowe maszyny do prac na stokach.

Marka DEUTZ-FAHR modernizuje kombajny Serii C7000 i C9000, jednocześnie wprowadza na rynek cztery modele stworzone z myślą o pracy na stokach: C7205 TSXB, C7206 TSXB, C9205 TSXB oraz C9206 TSXB. Maszyny te mogą kompensować nachylenia terenu aż do 28% w poprzek stoku oraz do 22% w kierunku jazdy równolegle do stoku oraz do 5% w trakcie jazdy w dół. Nowy system poziomowania osi tylnej Extra Balance działa niezależnie od sprawdzonego układu DEUTZ-FAHR Balance odpowiedzialnego za pracę przedniej osi. Operator może nim sterować z kabiny. Równomierne rozłożenie masy między kołami jezdnymi sprawia, że kombajn zachowuje najlepsze własności trakcyjne w każdych warunkach. Układ napędowy na cztery koła oraz wyjątkowy, nagradzany przez specjalistów z branży system antypoślizgowy to gwarancja skutecznej pracy w ekstremalnych warunkach, najwyższej niezawodności, a przede wszystkim bezpieczeństwa operatora.

Wyjątkowa prostota i uniwersalność.

Nowa seria kombajnów zbożowych C5000 DEUTZ-FAHR kontynuuje tradycję siły i niezawodności marki, wprowadzając do oferty na sezon 2017 ważne nowości. 

Modele serii C5000 wyposażono w jednostki napędowe Deutz TCD 6.1 L06 Tier 3A, które reprezentują wyjątkowe cechy pozostałych maszyn marki DEUTZ-FAHR. Projekt ten przewiduje wyprowadzenie napędu na obie strony silnika. Pozwala to na oddzielenie napędu układów mechanicznych od hydraulicznych oraz na bezpośrednie przełożenie momentu bez strat mocy. Deutz TCD 6.1 L06 to silnik z 12 zaworami, układem wtryskowym Common Rail z elektronicznym sterowaniem. Mocna i niezawodna jednostka napędowa jest w stanie utrzymać stałą moc, nawet w trakcie nagłych zmian obciążenia. Model C5205 oferuje maksymalną moc 160KM (118kW), z kolei moc modelu C5305 wynosi 180KM (132kW).

Najlepsze osiągnięcia niemieckiej technologii dla maksymalnej wydajności

Maszyny nowej Serii 7 zostały opracowane przez markę DEUTZ-FAHR w szczególności z myślą o firmach świadczących usługi oraz dużych gospodarstwach rolnych, dla których sprawą zasadniczą jest ekonomiczne prowadzenie wszystkich prac sezonowych. Mając do dyspozycji dwa modele (o mocy 226 i 246 koni mechanicznych), maszyny nowej Serii 7 opracowane przez DEUTZ-FAHR gwarantują najlepszą niemiecką technologię, pozwalającą uzyskać najwyższą wydajność.

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone