Nasz sprzęt - Twój sukces

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Agro-Show Ostróda 2020! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz obejrzenia fragmentu "Magazynu Rolniczego", w którym nasz pracownik przedstawia definicję nowoczesnego rolnictwa

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko na tegorocznych targach Open Farm 2019! Takiej frekwencji nie spodziewaliśmy się! To były najbardziej udane Targi w naszej historii! Dziękujemy, że byliście i jesteście z nami :) Zapraszamy za rok!

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z imprezy :)

DEUTZ-FAHR ZAPRASZA

DZIEŃ OTWARTY DEALERA

W dniach 1-2 czerwca 2019 zapraszamy odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznej wystawie Open Farm z okazji ogólnopolskiego Dnia Otwartego Dealera DEUTZ-FAHR.

W godz. od 10:00 do 14:00 z przyjemnością będziemy Państwa gościć w atmosferze rodzinnego pikniku i dobrej zabawy. Wzorem ubiegłych lat na ten dzień przygotowaliśmy  specjalnie akcje promocyjne oraz wyjątkowe okazje. W programie prezentacja nowości w ofercie ciągników i kombajnów, specjalnych promocji, konkursy i zabawy dla dzieci oraz wiele innych… Tylko w tym dniu! 

Przyjdź, zobacz i skorzystaj! 

Przedstawiamy Państwu krótką relację z Dnia Otwartego Dealera Deutz-Fahr 2018, który odbył się 2 września 2018r. w siedzibie głównej oraz naszych oddziałach.

DEUTZ-FAHR ZAPRASZA

DZIEŃ OTWARTY DEALERA

W dniu 2 września  2018 odbędzie się ogólnopolski Dzień Otwarty Dealera DEUTZ-FAHR.

Przedstawiamy naszą fotorelację z pierwszych Targów rolniczych Open Farm 2017 w Sierakowie koło Przasnysza, która odbyła się w dniach 20-21 maja 2017r. :) Oprócz wystawy naszego sprzętu rolniczego, bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy pracy naszych ciągników zagregowanych z maszynami na polu pokazowym. Największą furorę zrobił nasz ciągnik Deutz-Fahr Agrotron 6165 RCShift wraz ze spiętą z przodu zgrabiarką grzebieniową Samasz Twist 600 + prasoowijarka kompaktowa Deutz-Fahr Compacmaster. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wystawie!

RCSHIFT - TRACTOR OF THE YEAR 2017 i INNOWACYJNY PRODUKT ROLNICZY 2016

DEUTZ-FAHR 6215 RCshift

Nowy model RCshift otrzymał tytuł "Tractor of the Year 2017" w kategorii Best Design. Nagroda ta to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez jury złożone z dziennikarzy branży rolniczej z całego świata. Nagrodę wręczono w trakcie targów EIMA w Bolonii we Włoszech w listopadzie 2016 roku. Ciągnik zyskał uznanie specjalistów branży za jego innowacyjną stylistykę łączącą agresywne linie maski silnika z najwyższą funkcjonalnością i ergonomią projektu kabiny i jej wnętrza.

Kombajny zbożowe DEUTZ-FAHR Extra Balance. Nowe maszyny do prac na stokach.

Marka DEUTZ-FAHR modernizuje kombajny Serii C7000 i C9000, jednocześnie wprowadza na rynek cztery modele stworzone z myślą o pracy na stokach: C7205 TSXB, C7206 TSXB, C9205 TSXB oraz C9206 TSXB. Maszyny te mogą kompensować nachylenia terenu aż do 28% w poprzek stoku oraz do 22% w kierunku jazdy równolegle do stoku oraz do 5% w trakcie jazdy w dół. Nowy system poziomowania osi tylnej Extra Balance działa niezależnie od sprawdzonego układu DEUTZ-FAHR Balance odpowiedzialnego za pracę przedniej osi. Operator może nim sterować z kabiny. Równomierne rozłożenie masy między kołami jezdnymi sprawia, że kombajn zachowuje najlepsze własności trakcyjne w każdych warunkach. Układ napędowy na cztery koła oraz wyjątkowy, nagradzany przez specjalistów z branży system antypoślizgowy to gwarancja skutecznej pracy w ekstremalnych warunkach, najwyższej niezawodności, a przede wszystkim bezpieczeństwa operatora.

Finansowanie fabryczne 0%

Nowy promocyjny program finansowania detalicznego "SDF Finance 0%" dla ciągników i  kombajnów Deutz-Fahr obejmuje zerowe oprocentowanie w systemie rat zmiennych, umożliwiając Państwu dopasowanie oferty do własnych potrzeb poprzez dokonanie optymalnego wyboru: wysokości udziału własnego, okresu spłat oraz systemu ratalnego:

  • udział własny wartości netto: 10%, 25% lub 50%
  • okres finansowania: 3, 4 lub 5 lat
  • raty miesięczne, kwartalne lub półroczne
  • pierwsza rata płatna po roku, opcja dodatkowa
  • podatek VAT płatny w 3 miesiącu

 Dla tych, którzy nie są podatnikami VAT dostępne są dwa poniższe warianty:

  • 3x33%, udział własny 34% wartości brutto, 2 raty roczne po 33% wartości brutto (okres 24 m-ce)
  • 4x25%, udział własny 25% wartości brutto, 3 raty półroczne po 25% wartości brutto (okres 18-m-cy)

Opłata manipulacyjna zależna od okresu finansowania oraz udziału własnego. Minimalny roczny koszt finansowania już od 0,67%

Ponadto proponujemy Ofertę Elastyczną dla tych, którzy potrzebują dłuższego okresu finansowania z niskim oprocentowaniem i okresem do 8 lat.

SDF Finance logo Deutz-Fahr logo

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone