Nasz sprzęt - Twój sukces

Tylko teraz NIEMIECKA TECHNOLOGIA dostępna w wyjątkowo korzystnej cenie!

Wybierz jeden z profesjonalnych modeli Agrotron 6165 lub Agrotron 6165 RCShift o mocy 163KM i przejdź do klasy PREMIUM. Praca z maksymalną wydajnością i komfortem to Twój standard

Nowy rok rozpocznij z Deutz-Fahr!

Noworoczny Pakiet Korzyści oferuje nowe modele ciągników w promocyjnych cenach z pakietem finansowania 0% do 5 lat oraz 3 lata gwarancji AGROCARE Power na wybrane modele

Zapraszamy do zapoznania się z promocyjną ofertą dotyczącą produktów marki DEUTZ-FAHR obejmującą nowe niższe ceny dla ciągników i kombajnów zbożowych wraz z pakietem finansowania fabrycznego SDF Finance z oprocentowaniem 0% nawet do 5lat.

SPECJALNA OFERTA PRZEDSEZONOWA!

Już teraz możesz zamówić kombajn na przyszły sezon, na bardzo korzystnych warunkach. DEUTZ-FAHR pomyślał o wszystkim: super cena oraz wyjątkowa oferta finansowania 4 lata 0%*! Pomyśl:  już dziś możesz zdecydować jak zapewnić sobie szybkie i wydajne żniwa.

Teraz: mniej inwestujesz - więcej zyskujesz!

Tak, to wyprzedaż! 

To już ostatnie chwile dostępności modeli  DEUTZ-FAHR 5080 D, czyli 75KM „made in DEUTZ-FAHR”! Chcesz mieć więcej, ale nie możesz więcej zainwestować? Jeszcze tylko teraz możesz mieć więcej za mniej! Skorzystaj z rabatu w wysokości 22 000*zł, przejdź na wyższy poziom technologii i korzystaj z wszechstronności, i uniwersalności ciągnika DEUTZ-FAHR 5080 D.

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty!

W ramach posezonowego czyszczenia magazynu, oferujemy Państwu wybrane maszyny w supercenach!

Ciągniki DEUTZ-FAHR
tylko teraz w pakiecie korzyści!

  • z FINANSOWANIEM 0% do 4 lat
  • z RABATEM do 46 000zł*
  • z NISKĄ RATĄ już od 599zł* do 8 lat
  • z GWARANCJĄ do 5 lat

75KM za 65.000zł netto!

Tylko teraz - ciągniki Farmtrac Heritage 6075 w wyjątkowej cenie 65.000 zł netto, kabina GRATIS!

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone