Nasz sprzęt - Twój sukces

SKUTECZNY NAPĘD POWERSHIFT.

DEUTZ-FAHR oferuje kompletną gamę produktów. W ofercie marki znajdują się także ładowarki teleskopowe. Gamę tworzą między innymi modele 33.7, 37.6 i Agrovector 37.7. Wszystkie łączą dużą wszechstronność i uniwersalność z niskimi kosztami eksploatacji. Takie parametry jak: niezawodny, elastyczny i ekonomiczny silnik Deutz, nowatorska skrzynia biegów Powershift, duża wysokość podnoszenia wynoszaca maksymalnie 7,3 metra, dodatkowe wyjścia hydrauliki na wysięgniku, duży prześwit, nisko umieszczony środek ciężkości, wydajny napęd na 4 koła oraz trzy tryby kierowania sprawiają, że Agrovector sprawnie radzi sobie w każdych warunkach. Operator ma do dyspozycji także wygodne i przestronne stanowisko pracy z doskonałą widocznością, układem wydajnej klimatyzacji i rozbudowanym pakietem oświetlenia.

Silnik

MOCNY I EKONOMICZNY SILNIK.

Nowe modele ładowarek teleskopowych Agrovector 33.7, 37.6 i 37.7 wyposażono w 4-cylindrowy silnik Deutz o pojemności 3,6 litra, który spełnia wymogi normy Tier 4i. Są to nowe ładowarki dostępne są z silnikami generującymi 100 lub 123 KM mocy. Oprócz doskonałych parametrów eksploatacyjnych nowych jednostek napędowych, cechą charakterystyczną nowych modeli są niskie koszty eksploatacji dzięki zredukowanemu do minimum zużyciu paliwa.

Silnik to najnowszej generacji czterocylindrowy motor chłodzony cieczą wyposażony w układ wtryskowy Common Rail operujący z ciśnieniem sięgającym 1600 bar. Silniki modeli Agrovector 33.7, 37.6 i 37.7 zoptymalizowano pod względem przebiegu krzywych mocy i momentu. Dzięki długim okresom między-przeglądowym, Agrovector utrzymuje niskie koszty eksploatacji: olej silnikowy wymienia się co 500 godzin pracy, podczas gdy okres wymiany dla oleju układu hydraulicznego wynosi 1500 godzin.

Napęd

NAPĘD POWERSHIFT.

Agrovector 33.7, 37.6 i 37.7 w konfiguracji z silnikiem o mocy 100 KM wykorzystuję przekładnię Powershift z czterema półbiegami do przodu i trzema do tyłu (lub opcjonalnie w modelu z mocniejszym silnikiem o mocy 123 KM z 6 półbiegami do przodu i 4 do tyłu). Układ napędowy umożliwia jazdę z prędkością maksymalną wynoszacą 40 km/h. Skrzynia Powershift będzie najlepszym rozwiązaniem do wykorzystania w zadaniach transportowych, także z przyczepami oraz w szybkich przewożeniu ładunków.

Półbiegi pod obciążeniem zmieniane są przy pomocy przycisków umieszczonych na joysticku wielofunkcyjnym. Zmiana realizowana jest szybko, bez zwłoki co podnosi dodatkowo walory użytkowe ładowarki. Na joysticku umieszczono także dodatkowy przełacznik działający w trzech pozycjach. Za jego pomocą operator może wybierać kierunek jazdy do przodu, do tyłu lub położenie neutralne.

Hydraulika i podnośnik

WYDAJNA HYDRAULIKA.

Ładowarki Agrovector wyposażono w wydajny układ hydrauliczny co pozwala wykonywać prace jeszcze wydajniej. Ładowarki posiadają pompę Load-Sensing o zmiennej wydajności, sięgającej maksymalnie 150 l/min oraz ciśnieniu 250 bar.Agrovector może być wyposażony w dodatkowe wyjścia układu hydraulicznego na końcu ramienia wysięgnika oraz z tyłu maszyny. Układ hydrauliczny sterowany jest komfortowo za pomocą joysticka wielofunkcyjnego.

Innowacyjna konstrukcja wspornika wysięgnika pozwala na jeszcze wydajniejszą i szybszą pracę z wykorzystaniem łyżki zamontowanej na końcu wysięgnika. Maksymalny udźwig i wysokość podnoszenia wynosi odpowiednio dla modeli: Agrovector 33.7, 37.6 i 37.7 - 3,7 tony oraz 6 lub 7 m wysokości podnoszenia. Nowe ładowarki Agrovector wyposażono we wspornik wysięgnika nowej konstrukcji. Nowa konstrukcja umożliwia operowanie osprzętem na wysięgniku z jednakową szybkością w dwie strony. Ponadto zwiększono kąt obrotu wspornika, co ułatwia opróżnianie łyżki zamontowanej na wysięgniku. Deutz-Fahr Agrovector oferuje funkcję kopiowania terenu przez osprzęt zamontowany na wysięgniku. Funkcja sterowana jest przy użyciu przycisku umieszczonego z tyłu ciągnika. Agrovector oferuje także funkcję amortyzacji wysięgnika. W trakcie jazdy w trudnym terenie z ładunkiem umieszczonym na wysięgniku, operator może za pomocą przycisku włączyć funkcję amortyzacji wysięgnika. System znacznie redukuje wstrząsy przenoszone na maszynę w trakcie jazdy, zwiększając komfort pracy z użyciem ładowarki.

Hamulce

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO PRAC.

Agrovector oferuje trzy różne tryby kierowania kół, jednoczesnie maszyna oferuje duży kąt skrętu kół sięgający aż 56 stopni. Za pomocą przycisków, operator może wybierać sposób sterowania pośród: trybu kierowania kołami przedniej osi, kierowania czterema kołami umożliwiającego wykonywanie bardzo ciasnych skrętów oraz jazda w tak zwanym "psim chodzie". Dodatkowo, ładowarki posiadają funkcję marginesowania kół tylnych - czyli powrotu kół tylnych do położenia jazdy na wprost w trbie kierowania tylko kołami przedniej osi.

Charakterystyka układu napędowego modeli Agrovector gwarantuje wyjątkową wszechstronność maszyny w trakcie wykonywania prac na ograniczonej przestrzeni. Wzmocnione osie nowej konstrukcji modeli ładowarek teleskopowych Agrovector 33.7, 37.6 oraz 37.7 sprawiają, że ładowarki Deutz-Fahr zyskały uznanie w oczach użytkowników tego rodzaju sprzętu.

Kabina

ERGONOMIA I KOMFORT Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI.

Ładowarki teleskopowe Deutz-Fahr Agrovector oferują jedną z najobszerniejszych kabin w swojej klasie: komfortowy fotel, duża przestrzeń dla operatora, ergonomicznie rozmieszczone przyrządy sterownicze zwiększają łatwość wykonywania prac. Wszystkie funkcje maszyny obsługiwane są za pomocą joysticka. Za pomocą przycisków operator może sterować pracą wysięgnika oraz funkcjami dodatkowymi osprzętu zamontowanego na jego końcu. Kabinę ładowarek Deutz-Fahr Agrovector zaprojektowano z myślą o zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa operatora w trakcie prac.

Kabina posiada wzmocnioną strukturę zabezpieczającą jej wnętrze przed obiektami, które mogą spaść z wysięgnika w trakcie prac przeładunkowych. Zastosowano kilka rozwiązań, które gwarantują doskonałą widoczność z wnętrza: rozmieszczenie podzespołów w komorze silnika, mocowanie wspornika z tyłu ładowarki, umieszczony w środku maszyny środek ciężkości.

© PPHU Agro-Plus 2002-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone